1. 1.
  saçlarda bulunan keratin dışarıdan müdahale gerektirmeden beslenmeyle desteklenebilir fakat bazı kişilerin genetik kodları saçlarının haricen bakımla desteklenmesini gerektirir. badem yağı veya zeytin yağı ne kadar faydalıdır nasıl arındırılır mutlaka araştırılarak uygulanması gerekir, aksi halde yağlarda bulunan asitler saç derisine zarar verebilir ve gürleşsin sırma olsun istenen saçlar hızla dökülmeye başlayabilir. şampuan kutusuna eklenen az miktarda zeytin yağıyla istenen sonuç alınsa da profesyonel ürünlerin bitkisellerine yönelinmesini şahsen tavsiye ediyorum. çünkü aşırı kimyasallar çok miktarda kullanılırsa vücutta emilir ve allah muhafaza kansere götürür adamı. saçların çok sık yıkanması da saç diplerinde bulunan gerekli büyüme ortamını sağlayan yağları yok edebileceği için her gün yıkamak yerine 2 günde 1 yıkanması gerekir.
  5 -2 ... portakalli irish cream
 2. 2.
  özellikle uzun saçlarda bir nebze daha zor olan bakımdır. saç tipine uygun ürünü bulmak ve devamlı kullanmak gerekir. saçların sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar.
  2 ... la pluie
 3. 1.
  Saçını sağlıklı bir şekilde tutmak için kişinin kendi yaptığı ya da yaptırdığı bir olay
  1 ... theadeta
 4. 2.
  haftada en az bir kere yapılması şart olan şey. saçlar istediği kadar sağlıklı olsun, doğal malzemelerle saça bir maske, akabinde ılık bir durulama sonra saç serumu ve en son kurutma. netice: istenen yumuşaklık ve canlılıktaki kımıl kımıl beyle parlak marlak saçlar. üstelik bir yumurta sarısı, birer çay kaşığı "yılan, badem,susam, çam terabentin, zeytin" yağı ve birkaç damla limon gerekli sadece.
  3 -1 ... yggdrasil
 5. 3.
  çok zordur bakımı hele ki uzunsa.
  bir süre sonra baş edilemez kestirilmek istenir o zamanda kıyamazsın apışıp kalırsın.
  2 ... anketcan ciger34
 6. 4.
  binbir çeşit malzemenin binbir çeşit yolla birleştirilip bekletilmesiyle oluşturulmuş binbir çeşit formülün her birinin vaat ettiği bakımdır. hepsi birbirinden farklı bu kadar formülün taşak geçme maksadıyla insanların kabaetlerinden uydurulduğunu düşünüyorum çoğu zaman. doğal olarak da hiçbirine itibar göstermiyorum. çalı gibi saçlarımla mutluyum netice olarak. yapacak bir şey yok.
  2 -1 ... gelecegin bi yuzyil sonrasi
 7. 5.
  saç boyalıysa 2 kat daha zorlaşan gerekliliktir.
  2 ... lutesyumunsimgesi
 8. 6.
  Eğer benim gibi kıvırcık kabarık saclarınız varsa hayattaki en zor şeydir. Uzamiyor abicim yok denemediniz şey kalmadı kırılıyor. Doğuştan düz saçlı olmak vardı be ne bakım ne bişey topla çık
  2 ... angelicayisevmek
 9. 7.
  kozmetik ürünlerden uzak durularak başlanması gereken bakım.bitkisel yağların karşımların işe yarar sağlarken .serum, maske teranelerine bi dünya para bayılmaya gerek yok.
  2 ... elissa
 10. 8.
  eğer birazdan saçımı yıkarım diye düşünüyorsam yediğim her şeyi saçıma sürerek gerçekleştirdiğim eylem. mesela portakal yiyorsam biraz portakal suyunu saçıma ve yüzüme sürmem gibi. hatta bu eylem sütlü çikolataya kadar bile gitmiştir. ha bu arada erkeğim, saçım mı? 3 numara. ne bokuma bu alışkanlığı geliştirdim bilmiyorum.
  11 -1 ... megara