1. 1.
  pek çok türk kızını kahredecek acı gerçek.

  saçınızı sarıya boyatırsanız sarı saçlı olursunuz ama sarışın olmazsınız. aynı şekilde kırmızıya boyatırsanız da kırmızı saçlı olursunuz ama kızıl olmazsınız.

  hiç unutmuyorum, bir keresinde kızın biri "bilim adamları kızıl saçlıların git gide azalacağını açıkladı" gibi bir haberin altına "eyvah neslimiz tükeniyor * " tarzı bir şey yazmıştı. tabii saçlarının siyah dibi görünüyordu.

  neden insanlar gerçek genetik özellikleriyle barışık olamıyorlar bilemiyorum.

  yine bir keresinde bir tv programında burcu esmersoy'un eski görüntüleri gösterilmişti. siyah saçlıydı. kadın bayağı gerilmişti ve durup dururken saç rengi konusunda savunmaya girmişti "yok ben aslında sarı saçlıydım ama o zamanlar saçlarımı siyaha boyatmıştım" gibilerinden. kimse de yememiştir tabii. türkiye'de biri sarışın olacak ama saçlarını siyaha boyatacak. oldu. *
  gerek yok böyle hareketlere.
  8 ... zurarda
 2. 2.
  Manyaklıktır, esmer esmer kal işte , zaten sarışınlara fobim var.
  3 -1 ... dogan devran
 3. 3.
  Yalnızca iskandinavyalılar gerçek sarışınlardır. Ruslar, Ukraynalılar, Polonyalılar, Almanlar aslında gerçek sarışın değil, tenleri açık ve bu yüzden saçlarını sarıya boyattılar mı sırıtmıyor.
  2 -1 ... dorandoran
 4. 3.
  farketmez. türk erkeği her türlü basar geçer.

  saçı sarıya boyatanların sarışın olmadığı gerçeği
  1 -1 ... tasaklara ufleyen adam
 5. 3.
  Eğer kendi doğal sarı saçlarının üstüne farklı tonda sarı attırmıyorsa harbi gerçektir. Boya saçı yıpratmaktan, kaşlarınız ve kirpikleriniz farklı renk olduklarından dolayı onları sırıtmaktan başka bir işe yaramaz. Doğal haliniz en güzelidir kendinizle barışık olun.
  ... giriftsel
 6. 4.
  Küt kestirip sarıya boyatayım diyorum.
  -1 ... levre rouge
 7. 5.
  çükü kestirip silikon taktıranların gerçek kadın olmaması gibidir.
  ... tasaklara ufleyen adam
 8. 6.
  öncelikle saç boyatmak kişinin görünüşünü kabullenememesi degildir. bu tıpkı siyah gömleğin yakışması ama bazı günler de kırmızı giymek çünkü kırmızı gömleğin de yakışmasıdır. sonuç olarak boya da sonsuza kadar kalmıyor saçımızda. sarışın olmamak saçın sarıya boyanmamasını da gerektirmez. boyanmasını da gerektirmeyecegi gibi. çirkin olduklarını düşünüyorsanız da onların kendi bileceği iştir. o haliyle kendisini daha iyi hissediyor demek ki.
  1 ... erehwyrevesi32
 9. 7.
  kalasnikov Haplogroup r1a en çok Tatarlarda ve Kırgızlarda görülür. Zaten slav dediğin şey iskandinav kadınlarını kaçıran Tatar erkeklerinin tecavüzü sonrası oluşuyor. Bir insan gerçek sarışınsa onda iskandinav geni vardır başka açıklaması olamaz. Ayrıca kızıl saç sarıdan daha güzeldir
  saçı sarıya boyatanların sarışın olmadığı gerçeği
  1 ... dorandoran