1. 1.
    Sağlıklı saçlara sahip olmak demektir. Ancak doğal beyaz sabun olmalı.
    2 -4 ... aydinoglu ventage
  2. 2.
    Boş beleş iştir. Saçı sertleştirir.
    3 -1 ... cimbomlu yazar
  3. 3.
    saçı sertleştirir fakat temizler. saçta değil de ben vücutta sabun kullanımını destekliyorum. sonra yine sür duş jelini, güzel kok. fakat sabun temizliyor duş jeli akıp gidiyor.
    10 -1 ... understanding
  4. 4.
    beyaz değil yeşil sabun kullanmak daha sağlıklıdır. türkiye'de bursa taraflarında zeytin yağı özlü sabun vardı anlatamam.
    7 ... rootz
  5. 5.
    saçta kepek,yağlanma ve saç dökülmesini azaltır. fakat saçın parlaklığınıda azaltır.
    4 ... atthespace
  6. 6.
    Saçı kepeklendiren durum.

En kötü şampuandan bile daha beter.
    2 -5 ... hzpikachu
  7. 7.
    kendi yaptığımız ( zeytin yağı ve kostik ile) sabun ile mis gibi olandır.
    2 ... meruem
  8. 8.
    Kimyasalları azaltmak adına yapılabilecek en doğal alternatif yol. Yıllar boyunca şampuan, duş jeli, sıvı el sabunu içerdiği kimyasallarla canımıza okudu. Onları hayatımızdan çıkarma zamanı artık.
    Şampuan hariç diğer ikisini hayatımdan çıkardım. Yüz yıkama jeli ve toniği de hayatımdan çıkardım. Cildim kendine geldi resmen.
    5 ... eyra
  9. 9.
    Hiç gereği olmayan maceradır. Saçınız tahta gibi olur siz de sağlıklı olduğunu sanarsınız olay bu. Bir de leş gibi kepek yapar. Dökülme işi genetik, saç sağlığı işi ise vitaminlerimiz ve beslenmenizle alakalı. Saçlarınız çok sağlıksızsa, beyazlamalar falan varsa gidin doktor folik asitinize demirinize çinkonuza bi baksın. Şampuanda da En iyisi clear men kafeinli şampuan.

Edit: ya bu amk köylüleri beni neden eksiliyor. Kardeşim benim şu son 7 senem saçımla uğraşmakla geçti amk. Kafama sürmediğim zeytinyağlı, defneli sabun; bioxcin, sedolin, hair forte, çam terebentini, sarımsak yağı, sarımsaklı şampuan, hiçbir sikim kalmadı. Onlarca cildiyeye doktoruyla konuştum. Saç dediğin şey tamamen genetik ve beslenme. Adam 3 liralık şampuanla yıkıyor parıl parıl saçları var. Sen 300 liralık da kullansan bir şeyler eksikse olmuyor. Git doktora vitaminlerine baksın, vücudunda başka şikayetlerin varsa hastalığına baksın. Bu sabun falan boş iş.
    9 -3 ... ulkucuwolf
  10. 10.
    Saçı tarayamamakla sonuçlanır.
    4 ... enkidu1986