bugün

Arkadaşim harbi cok gereksiz basliklar var bence kaldirilmali ya da bi duzenleme olsun yani.
Çok basittir aslında.
Yazma kardeşim. YaZmayacaksın, yorum yapmayacaksın, tuu allah belanızı versin felan demeyeceksin, küfür etmek için, tepki vermek için vb.. hiç bir sebepten o başlığa girip yazı yazmayacaksın.

Böylece yazan gavat ! Yazdıklarıyla kalacak, giri olmadığı için başlıkta uplanmayacak. O başlıkta akış içinde kaybolup gidecek. Çözüm budur. Al sana temiz sözlük.

Tanım : durduma eylemi.
durun lan yoksa,

görsel
görsel
Dont feed Thé Troll misali.

görsel
Kimse oralı bile değilken bazı şeyleri protesto etseniz bile yalnız kalırsınız. Bilmiyorum onca online havanda su dövüyor sanki. Moderasyon tatile çıkmış. Zall özel mesaj kabul etmiyormuş. Çok da umurunda. Bazen diyorum ki ulan ne bok işin var senin burada. Bak işine ya.
sizin yüzünüzden üstteki arkadaş kimse 'oralı' diye cümleye başlayınca aklıma oral seks geldi amk.

haklı yazar beyanı.
Yalnız değilken sözlüğe girmek aptallık oldu ben tarafında.
katıldığım önerme işin cılkı çıktı. bunun toplu eyleme dönüşmediği sürece düzeleceğini sanmıyorum. entry girmeme kampanyası düzenlenebilir.
Başlıklar moderatör kontrolünde yayınlansa böyle bir sorunla karşılaşmayacağımız durumdur. Saçma sapan başlıklar yüzünden entry giremiyorum.