bugün

kimilerine göre, berberin kötü bir performans göstermesi sonucu doğacak pişmanlık olsa da aslında yanlış verilmiş bir kararın üzerine berberin salak kesimi sonucunda oluşan pişmanlıktır. kişiye dengesiz yaftalaması uygulamak ne derece doğrudur bilinmez ama bazen haklı oldukları konular da yok değildir. mesela ;

berbere giderken saçlar uzundur, rüzgarla dans eder, karizmadır. ve akabinde berbere girilir. " hocam yanlardan al sana zahmet. " denilir. ama berber subay traşı yapar. sinir katsayısı yükselir. " devam et abi alabros yap bari. " denilir. ve saçlar olabileceği en kısa seviyeye gelir. artık berberden çıkma vakti gelmiştir. rüzgar ise halen daha esmeye devam ediyordur. ve o anda o acı gerçek fark edilir. saçlar gitmiştir ve rüzgarın bir önemi de kalmamıştır. saçları uzatmak 15 ay, saç bakım ürünlerine harcanan para 200 lira, berbere verilen ücret 20 lira, içi kaplayan tarifsiz pişmanlık paha biçilemez. *
insanın neden saç kestirmeye hava karardıktan sonra gittiğini ve o pişmanlık haliyle eve döndüğünde saçlar uzasıya kadar geçen 2 haftada neden evden çıkmadığının cevabını veren hissiyattır. buluşmak isteyen arkadaşlara da durum yalın haliyle açıklanamadığından hastayım ya ben ölüyorum gripten yataktan çıkamıyorum denilir. iki hafta grip mi olur lan?
sanırım benim. çok kısa oldu lan bu. naptın saçına şeklinde tepkiler alıyorum sinirlerim bozuk.
güncel Önemli Başlıklar