bugün

yavşağın önde gidenidir. bu uzunluk iyi dediğin zaman "tamam şurayıda düzelteyim" diye diye taranacak saç bırakmaz kafada. sonra da fön makinasıyla kısacık saça şekil vermeye çalışır. bekle de o saç uzasın. en az iki hafta rezilsin. tam bir ibnedir işte o berber.
Kafasında bi tutam saç olduğu için bizi kıskanan, gerektiğinden iki kat daha kesen ibnetor berber.
(bkz: mesleğini ibnelikle yapanlar)
bir daha saç kestirmeyi bırak, selam bile verilmeyecek berberdir.
Ara sıra omzunuza dokandıran berberdir. (bkz: ibne) Ceza olarak siz de çükünü kesin *.
bayram arefesi tıraş olunacak bir berber aranır, kalabalık caddeden üzerinde el yazısıyla "berber" yazan tabelanın işaret ettiği yöne gidilir, sessiz dar karanlık bir sokaktır, burna garip kokular gelir, berber bulunur, ikinci kata çıkılır ve "selamün aleyküm" diyerek kapıdan içeriye girilir, kalfa yerleri paspaslamaktadır, paspas suyu kıpkırmızıdır, tavan arasında bir berberdir burası. tek bir koltuk vardır ve oraya oturulur, camdan dışarısı izlenir, grimsi bir hava hakimdir, o an omzuna bir el dokunuyor ve ürküyorsun. "nasıl olsun bayım" diyen sese "abi yanları üçe vur üstleri kısalt" dedikten sonra başını kaldırıp sweeney todd'un ciddi yüzüyle karşı karşıya kalıyorsun, yüzün sararıyor, dizlerinin bağı çözülüyor.
(bkz: sweeney todd)
bindiği dalı kesen berberdir. Ulan saçımı kısa kesersen ayda bir kez tıraş olmaya gelirim sana. Ama uzun kesersen üç haftada bir gelirim. Anca dayayıp dur. Hiç kafan çalışmıyor.
Ah o ne ibne berberdir, ne firlama kuafordur, ne serefsizdir o. Ve maalesef cogu böyledir. Her türlü eleştiriyi, hatta hakareti giyabinda hak eden berberdir. Bunu anlamak ve uygulamak bu kadar mı güçtür? "kisa olmasın" bu kadar ya... Aynı berbere bir kere daha gidilip "kisa istiyorum" denmeli ve eline usturayi alıp almadığı kontrol edilmelidir. Ya da makineyi eline alıp sıfıra vuruyor mü diye...

Sonuc: berberlere türkce dersi artırılmalıdır. Az-çok, kisa-uzun kavramlarına ağırlık verilmelidir. Herseyin bası egitim diyen siz degilmisiniz?
Öyle oruspu çocuğudur ki bu berber, ucundan almak nedir bilmez kıskanç amına Koduğum. Beni ne zaman görse yalakalık yapan sokak köpeği bile yolunu değiştirdi ulan allahsız.
Genelde " geri uzar yav celallenme hemen." Diye cevap verirler abi sen naptin deyince. sanki Biz bilmiyoruz amina koyim uzayacagini.
küçükken gidilen berber babanıda tanıyorsa kaçınılmaz durumdur çünkü baba berbere geldiğinde çocuğun saçlarının üstü çok uzun diyecektir.
sikilesi pardon silinesi berberdir. sabit gidilen berberse, berber bir süre sonra "bu zaten cepte" mantığına büründüğü için çüküyle oynayarak saç kesmeye başlayacaktır. bir sonraki traşa berber değiştirilmelidir.
orospu çocuğu berberdir.anasını sikeyim öylelerininin.
en güzeli 3 numaradır. daha aşağı kesemez, uzun da bırakamaz zaten. he gidip dana gibi bir kafanız varsa tabi 3 numara olmaz da yakışıyorsa düşünmeye de gerek yok. hele şu sıcakta...
sinirlenip HIMYM'daki Marshall gibi kafanın ortasından tren yolu açtıran berber.
kökü sende amk. ne diye dert ediyorsun diyen ibne berberdir.
hayatımda böyle bir orospu çocukluğu görmedim, hayır bilerek mi yapıyorlar onuda anlamış değilim.

muhabbeti aynen aktarıyorum;
-nasıl keselim saçları?
+yanları 3'le al, üstleride ucundan düzelt.

sonuç: lisede kesilen subay traşı.

be amına koyduğumun andavalı, senin gözünü, elinin ayarını sikeyim.

birde öyle bi otorite oluşuyor ki berberde yeter bu kadar kısalık dediğim halde şu köşeleri düzelteyim deyip iyice kısaltmaya başlıyor, sikişin sonunda kafada saç kalmamış fön çekelim mi diyor, ulan dalgamı geçiyosun orospu çocuğu kafada saç kalmadı ne fönünden bahsediyosun sen?

tavsiye usülü berbere giden aklımıda ayrıca ben sikeyim, 2 hafta sonra görüşelim sözlük, kafamda saç yok çünkü.
bir de 5.75 miyopsanız saçın ırzına geçer.
Benim berber lan bu.

Hayır aramızda samimiyette var. Ulan 1 cm den fazla kesenin anasını avradını nokta nokta diye sövüyorum. Tamam mı diyorum öyle oturuyorum koltuğa. Tamam diyor söz veriyor fazla kesmeyeceğine.

Ama her seferinde Kırpılmış ankara tavşanına çevirip öyle yolluyor beni pezevenk. *
tam bir ibnedir. evet.
Babam berber ve aksam okutacamm hepsini iste simdi ziki tuttunuz..
aynı mahallede oturuyorsa bilerek yapan ibne berberdir. karı kıza hava atacak ibne, sen çok havalı olma. bu yüzden uzak bir berbere gidip, bir günlük adres verip oradan geliyorum, misafirim yarın geri döneceğim demek en iyisi. kendisine rakip olduğunuzu düşünmezse, diğer berberlere rakip olacağınızı düşünerek en kral traşı size yapacaktır.
Haketmis orspu cocuu. Benimde en son biyiklari sikti atti.
merak: berber neden kulampara olmuyor da illa ibne oluyor?
Aynen Be Berbere 10 dakika anlatıyorsun istedigini yaparım dedi fakat hayyaller aslında olana dönüstü olay.
Onun ben kıllı götüne koyayım.
güncel Önemli Başlıklar