1. 1.
  sayın akşener tarafından ilgi ve sevgiyle karşılanmış ve "güneydoğu da bir adet vardır, kan davalınız bile olsa kapınızı çaldığında içeri alırsınız" şeklinde cevap bulmuş. bu siyaset ne kadarda kirli bir eylem aga, şu muhabbete bir bakın.

  s demirtaş ın akşener ile kahvaltı yapma hayali
  2 -1 ... merhaba ben pembe iyesta
 2. 2.
  Afedersinizde kahvaltıda tırrık(ben demiyim siz anladınız) yesinler

  Biri terörist diğeri fetocu terörist..
  4 -7 ... romantikboy
 3. 3.
  ta afganistan'dan fas'a kadar yüzyıllardır akşener'in dediği şekilde etik bir gelenek vardır. evindeki adamı bırak çekip vurmayı... birisi kapına dayansa sen karşı çıkarsın. yoksa senin insanlığın adamlığın ve güvenin sorgulanır. yani doğru bir örnek vermiş en azından.
  5 -4 ... advntst
 4. 4.
  Problem şurada sayın Akşener;

  Selo ile yalnızca sizin dargınlığınız, husumetiniz, küslüğünüz olsaydı bu yanıtınız kimseyi ilgilendirmez hatta büyük bir olgunluk olarak karşılanabilirdi.

  Ancak söylem ve eylemleri ile Türkiye cumhuriyeti devleti vatandaşlarının en basit anlamda kanına girmiş birisinin teklifini kabul etmeniz ona siyaseten de olsa hoşgörü göstermeniz milletin ezici bir çoğunluğu nezdinde nefretle karşılanacaktır.
  6 -2 ... centurion
 5. 5.
  Bu meral akşener ne ayak ya abdullah gül yakın dostumdur demişti geçen de. Bundan sonra iyi parti'ye oy yok, bir sonra seçimde deva'ya vereceğim. Gene en omurgalısı ali babacan.
  3 -5 ... kara atli prens
 6. 6.
  yok be oğlum, iyi parti milliyetçi parti yapmaz öyle şeyler. tabi, deli misin.
  2 -1 ... masklavi
 7. 7.
  Bakarsın kahvaltıya aponun heykeliyle gelir.
  3 -2 ... kalahari 1
 8. 8.
  Elbet bir gün gerçek olacaktır. iki taraf da istediğine göre kimse buna engel olamaz. Baksana bunu bile savunan iyi trolleri var.
  4 -2 ... the fistingci sahap
 9. 9.
  Lafı göt deliğinden anlayanlarda bugün.
  1 -4 ... castlerock
 10. 10.
  Ya he he, her geleneğe dört dörtlük uyudunuz ya bir bu kaldı.
  6 ... telefoncu ekrem ii