bugün

(bkz: gözleri keleş şeklinde gülen surat)

selo başkanımızın rahatlatan, imamoğlu muzun ise ibb başkanı olmasını sağlayacak açıklamasıdır. chp, feto ve pkk nın kucağına oturmuş çakma bir türk ırkçısı olarak sevinçle karşıladım bu gelişmeyi!

işte böyle sayın başkanım, halkların falan kardeşliyi için bu şekilde cesurca ifadelerde bulunmak gerek. ne o öyle gizli kapaklı, ima ederek oy istemek imamoğlu na falan.

açık açık isteyelim, ne var bunda. hdp regal bir parti deyil mi sonuşta, regal! e daha ne? seni başkan yapacağız imamoğlu muz. tilililili! biji imamoğlu, biji sılho! ne mutlu türküm diyene ayol!

as tc tabelalarını as, as, as! olmaz öyküylennn! evet.

https://www.yeniakit.com....PZLhN43msnq5NLTq42EHJflgg
Asla vatan hainliği değildir.
CHP vatan hainliği yapmaz.

Bu ne yarram?
vakıflara falan giden paranın yanında lafı olmaz bu durumun. zira, bizim için önemli olan nakit, para yani. terör örgütleri devlete sızmış, bld ler de işbaşı yapmış falan önemli değil aga. olmaz öyküylenn! evet.
ters algı. insanlar da salaktı yedi bunu. kararsız muhafazakar seçmen binali yıldırım a yönlendiriliyor böylece.
Ķudurun biraderim. Kart kurt kürt dediğin adamlar bile senin seçmeninden daha egitimli. Hdp de chp de memlekete bi sik katmaz lakin kleptokrasiden hayli iyidir.
ters algı yav bu. hemde baya bi ters. biz simetri hastası bünyeleri kandırmaya yetmez ama, etkileyemez. sılho akepeli çünkü. makarna, kömür mü aldın lan sılho! olmaz öyküylenn!
yasal bir partinin yaptığı çağrıdır. yasa dışıysa kontrol sizde kapatın. özetle bir sıkıntı olmayan destektir. ekrem bey her kesimin oyunu istediğini defalarca dile getirdi. kulaklarını açıp dinlediler mi tabi ki yooooo.
regal bir partinin çağrısı bu ayol! bu aktırollere de n'oluyorsa? makarnacılar, neymiş efandım sılho bize destek vermiş, cehebeye yane! olabilir, verebilir tamam bu durum bizi içten içe de kemirebilir ama;

ak parti de vakıflara para yardımı yaptı yha! o yüzden akp gitsin isterse apo gelsin, çünkü para. para için götümü bilene satarım zira milliyetçiyim ben, vatanı satmak ne ayol! olmaz öyküyyleenn! evet.
"kürtler imamoğlu nu destekliyor" şeklinde ifade edilmiş cehebeli troller tarafından. ne kürtü ulan hırt! erkek gibi çıkıp "pkk imamoğlu nu destekliyor" diyemediğiniz için böyle çamura yatıorsunuz işte. bokunuzda boğuluyorsunuz yani! olmaz öyküyyleen! evet.
güncel Önemli Başlıklar