1. 1.
  iki atarlı ülkenin savunma sistemi karşılaştırmasıdır.

  S-400 NATO kod adı SA-21 Growler olan Rus yapımı orta ve uzun menzilli füze savunma sistemi. Modern ve gelecekteki tüm hava ve uzay saldırı araçlarını imha etmek için geliştirildi.

  patriot ABD ve müttefik ülkelerin orduları tarafından kullanılan füze savunma sistemi. Büyük idari ve sanayi merkezleri ile kara, deniz ve hava üslerini hava saldırılarına karşı koruma amaçlı geliştirildi.
  ... kafam bir milyon
 2. 2.
  S-400 daha güçlü ve daha güncel bir sistem.
  1 ... will graham
 3. 3.
  https://www.youtube.com/watch?v=dxX388mdhLo+
  ... porno izlemeyen ergen
 4. 4.
  Ulusal bilgi&veri sistemi kullanilir ise s-400’ler turk savunma ve havacilik uretim kolu için buyuk bir “ara eleman” olacaktir, bununla birlikte dogulularin ürünleri doğulular gibidir, batı ürünleri ile nitelik bakiminca yarisamadigi gibi rus&sovyeg havacılık uretim iskolu bu denklemin disinda tutulmalidir. O ki, ruslarin belkide en iyi olduğu bir iki basliktan biridir havacılık endüstrisi.
  1 -1 ... alpertunna
 5. 5.
  sırf amerikaya gıcıklık olsun diye ble patriot derdim ben. kaldı ki gerçekten çok üstün de bir sistem. bu adamlara boyun eğmeyelim abi. yıllarca biz isterken satmayan adamlar başkasından almaya kalkınca neredeyse bedava verecekler. bu denklemde türkiyenin önemli bir eleman olduğunu hissetmeliler artık.
  ... alonedevil2