1. 1.
  kaynak:

  https://www.dha.com.tr/yu...araya-geldi/haber-1680808

  rus ve türk yetkililer de doğrulamış.

  bakalım ne tür sürprizlerle karşılaşacağız?
  2 -4 ... rockonbaby
 2. 1.
  dolar alın. evi arabayı satın dolar alın.
  4 -4 ... acilmayan eti puff paketi
 3. 2.
  s 400 lerin teslimatının başlaması

  An itibariyle tengir.

  Kıyamam dedeme ben.
  12 -6 ... promer
 4. 3.
  ÜLKENiN iHTiYACI VARDI VE ALINDI.
  DOLAR ALIN BEN DOLAR MAAŞLA ALDIĞIMIZ iÇiN SiZi UYARAYIM.
  2 -3 ... gamble
 5. 4.
  Rutubetli depolarda "her an kullanılmaya hazır " olarak çürümeye terk edilecek füzelerdir.
  3 -7 ... dinsiz kitapsiz kafir
 6. 5.
  10 eylül de aktif olarak kullanılmaya başlanılacak deniyor.

  nereye konuşlanıyor bu s 400’ler gidip bir hatıra fotoğrafı çektirelim.
  3 ... 3boyoz1yumurta
 7. 6.
  mesele s-400'lerin gelmesi değil burada kurulabilmesi ve aktif hale getirilebilmesidir...

  yoksa eğer getirilip kurulmadan bi köşeye atılacaksa bu gerizekalı anadolu çomçomlarını kandırmaktan ibaret bir numara olarak kalır.. ki o sevimli çommyler de kanmak için dünden hazırlar.. bkz: yukarıdaki entariler..
  6 -3 ... arbutus unedo
 8. 7.
  eylüle zor yetişir, bizim radar ağlarına entagresi zaman alacaktır. dahanönce rus teknolojisiyle çalışmadık, radar ağlarımız nato teknolojisi.
  -2 ... derin futbol izleyen adam
 9. 8.
  çok da umrumdaydı, çok da fifi. iş ilanlarına bakayım ben.
  3 -2 ... hastavilla
 10. 9.
  YiĞiT DÜŞTÜĞÜ YERDEN KALKAR

  S 400 füze sistemleri Ankara'daki MÜRTED HAVA ÜSSÜ'ne peyderpey kargo uçakları ile gelmeye başladı. Tüm baskı ve dayatmalara rağmen üzerimize oynanan oyunları bozacak olan bu sistemi alıp kazandıran, dik duran ve eğilmeyen Devletime şükranlarımı sunuyorum. Emegi geçen herkesi tek tek sevgi ve şükran duygularıyla kucaklıyorum.

  Öte yandan kargonun geldigi yer olan Mürted Üssü seçimi manidar olmuş. Mürted'in sözcük anlamı "dinden çıkan" olarak tanımlanmış. Başta ABD ve Batı, yaptıkları çifte satandart ve ihanetlerle bizi dinden imandan (sahte müttefikliklerinden) çıkardılar. Bu bir... ikinci husus burası fetonun 15 temmuz darbesinde uçaklarını kaldırdığı Akıncı Üssü. Bu üssün eski adı Mürted Üssü imiş. Sanırım darbe girişimi sonrası Akıncı adı eskisine dönüştürüldü. Peki bu bölgenin adı neden "mürted" ? Bunun başlangıcı 1402 Ankara Savaşına dayanmakta. Yıldırım Beyazıt ordusundaki Tatarlar bu bölgede taraf değiştirip Timur ordusuna geçmiş ve bu savaşın kaybedilmesine, Osmanlı padişahı Yıldırım Beyazıt'ın savaş esiri olup bir sure sonra da esaret halindeyken kahrından ölmesine sebep olmuştur. Bu taraf değiştirmenin unutulmaması için o tarihten itibaren bu bölgeye "Mürted" denilmiştir. Biz de Nato ve Batının ikiyüzlülüğüne gösterdiğimiz en önemli milli reaksiyonun adı S 400 oldu. Fiziki olarak bunu ilk Mürted üssünden, 15 temmuz darbe girişiminin merkezi üssünden, darbe girişiminin yıldönümünde yaparak ilgililere manidar bir gönderme yaptik. Uzun lafın kısa ozeti: Yiğit düştüğü yerden kalkar.
  2 -5 ... sizi daha sonra arayacagiz