1. 1.
    Eğer sen kafatasçı ya da ümmetçi bir şuursuzsan senden nefret etmesi doğal, çünkü ben de senden nefret ediyorum amına koduğum.

Sırplar insan olmayanları sevmiyor, hümanist, iyi yürekli insanlar nerede olsa sevilir. Onlarda da var şövenist tipler, onlar zaten en başta kendilerini sevmiyorlar, travma sonrası kafayı yemiş durumdalar, onlardan nasıl seni sevmesini bekleyebilirsin ki?

Yani nefret suçunu toplumların bütününe mal edemezsin benim demek istediğim budur, benim çok sevdiğim sırp arkadaşlarım var mesela, neden kendinize manowar gibi düşman yaratıp onunla savaşırsınız ki?...
    3 -1 ... siyah alfabe
  2. 2.
    Kuşadası'nın Sırp turist dolu olmasından bellidir.

Şu anda Kuşadası nda bütün oteller sırpla dolu. Uçakla değil hem de otobüslerle geliyorlar.
    2 ... gedikpasa
  3. 3.
    boktan slav halklarından olan sırplar bizi sevse ne olacak, sevmese ne olacak?

t: boş bir söylem.
    1 ... yamyam balagonda adami
  4. 4.
    Sırbistan'a birkaç kere gittim ve olumsuz bir muamele ile karşılaşmadım. Hatta türk olduğumu duyunca istanbul ve antalya hakkında güzel şeyler söyleyip sohbet etmek istediler.

Öte yandan ülkemizde de gayet olduğu üzere, her toplumda gereksiz tipler var. Bunlardan birine de denk gelebilirsiniz.
    1 -1 ... ultraviyole
  5. 5.
    Türkiye'de faşist, dinci yada din karşıtı yobazlar olduğu gibi orada da aşırı tipler vardır, tüm sırpları Türklerden nefret ediyor sanmamak lazımdır.
    2 ... insectoidzz