bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    son zamanlarda pek bi moda olan cennete gidebilmenin muhtelif yolları konulu eğitici programlardan biri.
    12 -3 ... sıçtırtma lamasına
  2. 2.
    insanın hayatını olumsuz etkileyip, paranoyak bi hayat yaşamasına neden olan program.

herşeyden ders çıkarmaya başladım. geçen gün yolda yürürken taşa takıldım az kalsın düşüyodum, bütün gece düşündüm bugün bunu hakedecek ne yaptım ben diye. * *
    12 -1 ... janjan
  3. 3.
    insanların fiili olarak elinden geldiklerini yaptıktan sonra geriye kalanını allahtan beklemelerini öğütleyen program. fiiliyat olmadan allah'ın yardımının beklenmemesi vurgusunu anlamak için dikkatli izlemeye bile gerek yoktur. zalimin zulmu varsa garibin allah ı var mantığının hakim olduğu bölümleri de vardır.
    4 ... palta
  4. 4.
    (bkz: kalp gözü)
    2 ... brhmbl
  5. 5.
    izledikten sonra otobüslerde, toplu taşıma araçlarında herkese yer vermeye başlamışımdır. *
    8 -1 ... deget
  6. 6.
    hukumetin devlet politakalarindan biridir provokasyon icin kullanilan bir program iyilik yap iyilik bul programida denilebilir
    2 -2 ... markasiz
  7. 7.
    evde yalnız kalan, hele bide günahları cok olan insanların izlemesinin tavsiye edilmedigi programlar. düşünsenize aniden yusufla birlikte tv seyderiyorsunuz.
    3 ... felisleoparcasi
  8. 8.
    (bkz: reha yeprem)
    1 ... tttddd
  9. 9.
    beyaz'ın harika bir şekilde canlandırdığı(keşke şimdi de olsa) şu aralar değişik isimlerle baya tutunan program.(özellikle iki eli bitiştirip konuşması muhteşemdir)
    4 ... aquantass
  10. 10.
    (bkz: imana gelmek için sebepler)
    3 -1 ... ozkrm