1. 1.
  Günlük hayatta kadınlarla iletişim kuramayan insandır.Bu sebeple seks yapamaz.Tek çaresi evlenmektir.
  -2 ... cukunu avuclayan barbaros
 2. 2.
  bundan dolayı evliliğe düştüyseniz ayvayı yemişsiniz demektir. bunu hep kullanacaktır. ve sizde bu yüzden aşırı bir değer verdiğiniz şeyden dolayı hayat boyu bunu yüzünüze çarpacaktır. oysa bir kadın ile erkek hiç bir çıkar olmadan bir ilişki ve beraberlik yaşıyorsa kıymetli. ötekisi tam bir kaşar ticareti.
  ... kakandoboy
 3. 3.
  Böyle bir durumda o insan ne yapsın. Hiç sevişmesin mi ?
  1 ... cukunu avuclayan barbaros
 4. 4.
  işi zor, regl megl baş ağrısı ve kapris derken adamın seks yapıp zik rahatlatacagi gün 5 günü geçmez, dasagini tavana vursa günde 3 posta çalışsa son gün o zik muşmulaya döner...
  1 -1 ... golgeadam
 5. 4.
  seks yapsın.
  1 ... true
 6. 5.
  salaktır. düğün masraflarını rus' a yatırsa harem kurar aptal. he amacı yuva kurmak isteyenlere sözüm yok. allah yardımcıları olsun.
  ... sen uzun sacli bir ibnesin
 7. 6.
  Evlenince sürekli aman sabahlar olmasın durumu olmadığından saçma önermedir. Ben genellikle çocuğun altını bezle, git ekmek al, çöpü at, apartman yönetimi ile kavga et, evin faturalarını öde gibi işler için evlenmişim.
  1 ... benimhalaumudumvar
 8. 8.
  Ezik ve utangaç insandır. Yabancı kadınların tenine dokunmaktan bile utanır. Anasının bulacağı kızla evlenir işte bu yüzden.
  -4 ... cukunu avuclayan barbaros ii
 9. 9.
  bu kadar basite indirgenen bir olay hep gizemini koruyacaktır.
  1 ... monk of monkmountain
 10. 10.
  günlük hayatta kadın kısmı ile iletişim kuramayan ezik, asosyal, utangaç insandır. Ana ben sevişecem bana garı bul diye annesine yalvarır.
  1 -1 ... cukunu avuclayan barbaros ii