1. 1.
    içine düştüğüm çok saçma, ama gerçek olay. Birebirler ve bundan haberleri yok. Ben ise, gerçeğin yerini sahteyle dolduruyormuş gibi hissedip kendime kızıyorum. Ama yine de engel olamıyorum. Ona bakarken aslında başkasını görüyorum, ismini de onun isminden koydum içimden öyle sesleniyorum. iki saniye göreyim diye dualar ediyorum. Çünkü biliyorum ki diğerini görmem imkansız. Ama zaten ben bu kişinin gözlerine bakarken de ona bakıyor sayıyorum. Sanırım bu delirmişlik belirtisi. Ama ben bunu yapabilmek için sabahın köründe uykumdan feragat edip uzun yollara gidiyorum. Belki iki haftada bir denk geliyoruz, bazen o beni görmüyor bile... ama yine de bir saniyesi ömrüme bin saat katıyor.
    2 -1 ... winnie the teletabii
  2. 2.
    bir süre iyi gelebilir, ama daha çok uzarsa alışkanlık, bir süre daha uzarsa takıntı halini alıp yaşamı zehir edebilir. işte bu noktada psikoterapi şart olur.
    2 ... monk of monkmountain
  3. 3.
    Aylar once yasadigim olay. Arabada giderken vefat eden anneme cok benzeyen bir kadin gormustum. Once bir bagirdim anne diye. Kuzenlerim vardi aracta. Ne oluyor falan derken. Trafik akan yolda Aractan indim. Kosarak aglaya aglaya Annem sandigim kadina gittim. Nasil sarilmak istedim anlatamam. O yuzden cok iyi bilirim o duyguyu. Tarifsizdir. Kimi sevgilisine, kimi cocuguna kimi de benim gibi annesine duyar bu ozlemi.
    7 ... when i was a child
  4. 4.
    Yapmayacağım eylemdir. Zira ihanet etmişlik hissi nedeniyle ayrıldıktan 1 yıl sonraya kadar bir erkeğin yüzüne bakmamama neden olmuş bir bağlılık hissi bana hep engel olmuştur. Genelde gözüme öyle biri ilişirse bir daha başımı o tarafa çevirmem, ne gerek var kendime eziyet etmeme ?
    1 ... eroinlitavirlar