1. 1.
  MHP'nin haftalardır uğraştığı şey.
  Açık açık Alaattin çakıcı'yı kurtarmak istiyoruz diyemiyorlar da sanki kader mahkumları için iş yapıyormuş imajı veriyorlar.
  Geçin bu işleri geçin.
  18 -3 ... alkolik oldum
 2. 2.
  mhpnin yaptığı saçmalıklardan birisidir. bu mhpye oldum olası güvenmem ben. neymiş çakıcı başkaymış, devlete hizmet etmişmiş. mafya dediğin adamın her tarafı devlete hizmet etse neye yarar. binlerce masum insanın ahı, kanı ellerinde olan tipler mafyalar. mhp, türkiye’yi tekrardan mafyaların eline teslim etmek istiyor ama boşuna çabalamasın...
  3 ... lordofthenerf
 3. 3.
  bir de o kadar tatava yaptılar yok şu suçlar dahil yok şunlar dahil değil. besbelli alaattin çakıcı için çıkarıyorsunuz işte. nasıl tehdit ettiyse artık.
  2 ... masklavi
 4. 4.
  sıkıntı alaattin çakıcıyla beraber ne kadar uyuşturucu satıcısı, hırsız, arsız varsa bu aftan faydalanıp çıkacak olması.
  Sokaklar epey şenlenecek kanuna uyan vatandaşlar götü kollasın.

  Edit: Şimdi bu kadar ipsiz sapsızı serbest bırakacağına tek Bahçelinin istediklerini bıraksınlar bari. Kötünün iyisi bir seçenek.
  2 -1 ... mavraci
 5. 5.
  (bkz: #40308726)
  ... rootz
 6. 6.
  süper karikatür konusudur aslında düşünsene alaattin ve onun cini olarak d.bahçeli.
  2 ... anankim skywalker
 7. 7.
  devlete suç işleyenler af edilebilir falan diyorlardı. onun dışında şahsa işlenen suçlara af yok denmişti. bu beni düşündürdü aslında. devlete kim suç işler ki? terör örgütleri. yani pkk dhkpc fetö işid. eee terörist mi salacaksınız ben anlamadım. başka devlete işlenen suç varmı? aslında görevini kötüye kullanmak ve kamu malına zarar vermek var ama bunlar da hapis cezası çekiyor mu. belki son olarak memura mukaveme bu kategoriye girebilir. sonuçta bir memura saldırınca şahsa değil devlete saldırıyorsun bu sebeple en az 6 ay dan başlıyor.
  2 ... uzay muhtari
 8. 8.
  af çıkarsa herkeze çıkar, bir bölümü ayırıp buna var buna yok diyemezsin, eşitlik ilkesine aykırı, aman ha tuzaga düşmayin.
  ... dergah sovalyeleri
 9. 9.
  üç beş sözde ülkücü çıkacak diye onlarca iti uğursuzu sokaklara salacaklar. ulan zaten zor giriyorlar içeriye. herkes serbest kalıyor. içeridekini de çıkarıyor bunlar. dışarıda ki hayvanoğlu hayvanlar yetmez gibi binlercesi daha eklenecek.
  kimse kader mahkumu vs diye de zırvalamasın. 5 bin tane masum çıkacak diye 100 bin tane şerefsiz dışarı çıkarılmaz.
  -1 ... anatolian
 10. 10.
  Alaaddin çıksın da meydandan şekerler falan çekilsin lan kötü mü.
  ... vigilante8