1. 1.
    Muazzam yeni kuşağın liseli tayfası. Tipleri ve tarzları hangi zihniyetin ürünü olduklarını açıkça gösteriyor.

https://video.uludagsozluk.com/v/sırayla-erkeklerle-öpüşen-genç-kadın-182570/

11 -6 ... neflodi
  2. 2.
    Z kuşağı çok ayrı bir ekosistem. Bizim yetiştireceğimiz çocuklarla bunlar arasındaki yıllarda çok değişik şeyler göreceğiz. Açıkçası hiçbir şekilde ıq sahibi olduklarını düşünmüyorum. Hiçbir şekilde analitik zeka,sosyokültürel birikim,tarih,saygınlık olduğunu ve olacağını düşünmüyorum.
    20 -4 ... alem duysun kral samsun
  3. 3.
    Ataerkil toplumun baskısına meydan okuyan kadındır.
    4 -14 ... volodka
  4. 4.
    çağdaş ve modern bir videodur.
    6 -8 ... masklavi
  5. 5.
    Bu arkadaşla öpüşen erkeklerde de akıl yok.

Sizden önce on erkeğin dudağı deydi ulan.
    Ne midesiz bnelersiniz.
    23 -2 ... yalnizca deli yalnizca sair
  6. 6.
    resmen erkekleri taciz eden kadındır. ilki için bir şey diyemeyeceğim o isteyerek yapıyor zaten sonradan gelen sarılıp yanaktan öpecek sandı elemanın dudağı emcüklemeye başlayınca waddafak oldu.

ayrıca kız deli gibi sarhoş muhtemelen o yüzden mal mal öpüşüyo.
    4 -3 ... ne alakasi var oglum
  7. 7.
    konudan tamamen bağımsız, sondaki gözlüklü çocuk 'meriç nedir, kimdir' sorularının cevabıdır.
    8 -1 ... gazoz_kapagi
  8. 8.
    Muhtemelen alkollü kadındır. Her rock/metal konseri öncesi bu tür andavallar bu hareketleri yaparlar çünkü kafaları on milyon anasını satıyım. Rock ve metal müziğin tadını çıkarmaya gelen insanları da rahatsız etmeyi iyi bilirler.
    Utandırıcı. Bir kadın olarak utandım şahsen.
    4 -2 ... queenn of darkness
  9. 9.
    Tiplerinden belli hepsi AKP'li bunların. Zeka ne arar bunlarda!
    8 -7 ... the fistingci sahap
  10. 10.
    Bu nasıl bir öpüşme. Kız lop lop çekiyor japon balıkları gibi ahhahahah. ilk ağızdan ağıza hap falan veriyorlar sandım.

Kızımızın ailesine sabırlar diliyorum. O şu an kendini tüm normları aşmış, havalı ve özgür bir kız gibi hissediyor. Yazık yavruya.

Edit: kız ciddi ciddi hap atıyor millete.
    5 ... mordorr