bugün

Sıraya geçmemek için insanlara küfür ederek, bağıran işgalci terörist kadındır.
Bunları buraya getirenler milyonluk mercedesleriyle gezmektedir. Onlara oy verenler de sırada beklemektedir.
Türkiye gercekleri budur. Sarayda araplara lüks yemek ziyafetleridir.

https://www.instagram.com...JQ/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
ümmet onlar ümmet, siz kimsiniz...
Kavmi necip sıraya mı girsin lan.
Benim başörtülü bacılarıma kim sıraya geçin dedi?
Üstün ırk olduğu için normal.
Asıl trajikomik olan ise kimse ses çıkarmıyor.

Madem bağırıyor, hadi yallah silktir git memleketine desenize mq.

Yazık.
Yarın öbür gün böyle çakalları sikince başörtülü bacılarınızı dövdüler yerlerde sürüklediler diye yaygara yapacaklar at fava bekle.
Ses çıkaran ve "hadi yallah silktiri git memleketine" diyen olsaydı; Yenişafak, akit gibi gazetemsi paçavralar tarafından "zulüm gören başörtülü bir bacımız" olarak lanse edilebilecek bir çakal olurdu belki de traveler, evet.
hak ettiği pakistan'a gönderilmelidir. bunu kırbaçlaya kırbaçlaya sustururlar orada. din kardeşlerinin cariyesi olmayı zaten çok istiyordur. bunlar gibisine laiklik yaramaz. köle kalmak isteyene köle olarak davranmak şarttır.
Başlığı açan yazar ve altta yorum yapan yazarların çoğu yorumuna katılıyorum eklenmekten bıkmayacağım tek sorumlusu saraydaki bıyıklıdır.
Ülkesinde üstün biriydi herhalde. *
Bizim kendi sorunlu insanımız var yeterince. ithal etmeye ne gerek vardı?
genelde arada bir de "riceb - dayyib - erduvaan" diye de haykırıyorlar. ama bu demedi nedense.
Hani nerede ümmet kardeşçi arkadaşlar bir yorum alalım kendilerinden bu duruma.
dövsen bela sevsen zina durumudur. suriye suriye diye bağırıyor bir tanesi de çıkıp "defol git o zaman suriyeye" demiyor. bizim sıradan ( vatandaş ) insanımız bunca şeye rağmen hala naif kalabiliyor arkadaş kim ne derse desin. gereksiz bir naiflik ama..

hastanede denk geldi en son. benim anam 69 yaşına gelmiş oturmuş orada ismi yansın diye bekliyor. annemden daha yaşlı teyzeler amcalar oturmuşlar orada bekliyorlar. ve oturdukları yerde acı çektikleri o kadar belli ki bir an önce içeri girip deva bulmaları lazım bir şekilde ama genede isyan etmeyip insan gibi isimleri yansın diye bekliyorlar. o isim bir türlü yanmıyor arkadaş.. 2 tane kadın geliyor kucaklarında 1 er çocuk ellerinde 2 şer 3 er çocuk oradan bir barkod alıyorlar randevuları falan yok hemen onların ismi yanıyor içeri giriyorlar.. sonra bir başkası sonra bir başkası.. 1 değil 2 değil neticede bizde sıradan insanız sabır taşıyor önce barkodda duran görevlilere çıkışıyoruz kavga gürültü patlıyor güvenlik geliyor. tartışma seslerine doktorda içeriden çıkıyor. derdimizi anlatmaya çalışıyoruz sakince ama karşıdan üslup olarak ne hikmet ise ters tepki gelince olay büyüyor. o arada içeriden bu "mağdur" bacılar çıkıyor onlarda bu karı gibi bir şeyler haykırmaya başlayınca hastane oluyor sana fight club..

istediği şeyler olmayınca "evet" sonucunun çıkacağını bildiği ota boka "referandum yapak o zaman halk ne derse o olsun" diyen iktidar neden bu suriyeliler afganlar ıraklılar iranlılar vs vs konusunda "referandum yapılsın" denilince öfkeden deliye dönüp " her şeye referandum mu olur çocuk oyunu mu bu gitmeyecekler işte göndermeyeceğiz" diye kıvırıyor ??? istenmiyorlar arkadaş en koyu akp lisi bile bunları istemiyor. gönderin bunları artık geri misafirliğinde bir sınırı var amk. bunların bu çirkefliklerine vurdumduymazlıklarına rahatlıklarına katlanmak zorunda değil kimse. sıraya geçmeleri her istendiğinde böyle avazları çıktığı kadar bağıran çağıran tipleri kimse istemiyor. sokağa çöp atarken yakalanıp edep sınırları içerisinde uyarılınca taciz edilmiş gibi ortalığı ayağa kaldıran tipler istenmiyor. gecenin saat 2 sinde son ses müzik açıp ortalığın anasını s...n tipler istenmiyor. 2 ayağı üzerinde durup nefes alan her şeye hallenen sarkıntılık eden bu barzolar istenmiyor. millet korkudan çocuğunu sokağa salamaz olmuş bu ülkenin sahibi biz miyiz yoksa bu vatanını terk edip kaçan ve tek bildikleri üremek olanlar mı..
Neredeyse her iş çıkışı karşılaştığım tip. Dolmuş sırasında kaynak yapıyor, binerken “sıra var.” Diye seslendiğimizde “anlamıyor, anlamıyor.” Diyerek gidip oturuyorlar 32 çocuklarıyla.
Benim zavallı Suriyeli kardeşimi sıraya sokmak istemişler.
Bu durum kendi vatanımızda 2. sınıf vatandaş olduğumuzun bir resmidir. Onlar kim ki benim ülkemde benden daha fazla sesleri çıkacak. Biraz sesinizi çıkarın. Size ve dolaylı olarak bizlere yapılan haksızlıkların karşısında durun biraz.
Öyle alışmışlar ki ayrıcalık görmeye. Sıraya girmeye dahi tenezzül etmiyorlar..