1. 1.
    terliği fırlatınca asla ıskalamayan annedir.
    3 ... balinayakafaatandelihamsi
  2. 2.
    genellikle ailesinden çok çektiği için onların doğrularını benimsemek yerine kendi doğrularını yaşayan bir anneye sahip olmaktır. genellikle normal annelere özenir böyle kadınların çocukları. zira bebeklikten beri gördüğü kadının diğer annelerden çok farklı olduğunda kendini kötü hissedebilir. bazen ne yaptığını bile farketmeyerek saçmalayabilir. alışın. değişmeyecektir.
    1 ... suluzipcik
  3. 3.
    bazı zamanlarda arkadaşlar tarafından kıskanılma sebebidir.
    3 ... push the tempo
  4. 4.
    klasik bir anneye sahip olmaktan daha eğlenceli olabilir.
    2 ... off pff genc
  5. 5.
    herkesin annesi evlen artık diye baskı yaparken , annenız ''ay ne evlenıceksın hayatını yasa gez ''dıyorsa sıra dısı annedır.
    anne 30 a geliyorum farkındamısın sorusuna ,ay nolmus daha erken yok evlenmek mevlenmek dıyen annedır.boyle bır anneye sahıbım evet sıradısı bır kadın.
    2 ... ecya
  6. 6.
    evden kaçıldığı bir gün arkadaşlarına haber verip * msn ve facebook hesaplarına giren, oradan çocuğunun en yakın arkadaşına ulaşan ve çocuğunu şıp diye bulan anneye sahio olmaktır.
    not:bu olay benim hayatımdan alıntıdır.
    6 -1 ... ibrahim kaypakkaya
  7. 7.
    (bkz: sharon osbourne)
    1 ... preston
  8. 8.
    öğrenciyken, odamda bulduğu iskelete ait parcaları hic hata yapmadan yatağımın üzerine bi güzel yerleştirip üzerini kapatmasını hala unutamıyorum. neden yaptığını sorduğumda ise; ölüye saygısızlık yapmak istememesini gerekce olarak göstermiş ve ruhuna fatiha okumuştu.
    şimdilerde ise onca yaşını hiç umursamayıp araba kullanmayı öğrenmeye calışıyor büyük bir gayretle canım anam.
    8 ... nametai
  9. 9.
    sahip olduğum birşeydir ama zordur .adamın ömrünü söker .tüberküloz eder .ama severde .*
    2 ... jessie
  10. 10.
    ana sınıfı hocam tarafından suratına kapı kapatılan ve o kapıyı bir tekmeyle açabilen anneye sahip olmaktır.
    4 ... cekonomist