1. 1.
    sınavdayızdır..

yanımdaki: birseyler?
    ben: bir şeyler
    yanımdaki: tamam, sağ ol.
    ben: önemli değil, her zaman.
    20 -15 ... trinfr
  2. 2.
    genellikle sınav sonuna kadar süren meksika dalgasıdır
    7 -2 ... worldlike
  3. 3.
    sıra arkadaşlığı kavramının üniversitede ortadan kalkmasıyla gerçekleşmesi daha zor olan eylemdir
    2 -1 ... intensivecare
  4. 4.
    " yapamadığın soru varsa yardım edeyim " şeklinde az bulunan örnekleri olan fiskos masası.
    2 -1 ... impayatoy
  5. 5.
    mümkünse sınavın sonlarına doğru yapılması uygundur...çünkü bazen tam bi soruya yoğunlaşmışken adam başka bi soru sorar ve sizi çileden çıkartır...sonra uğraştığın soruyu yapamamak gibi olumsuz sonuçlar doğurabilir...
    ... i dont need that shit
  6. 6.
    gözetmen ne konuşuyosunuz diye sorduğunda 'sınavın bitmesine kaç dakika kaldığını sordu arkadaş, ben de tam bilmiyorum,kaç dakika kaldı hocam' şeklinde cevap verilirse hoca da hesaplamaya başlar ve yırtarsınız böyle durumlarda.
    2 ... komplikasyon
  7. 7.
    sorduğu sorudan sonra bir bakmışsın muhabbet başLamıştır...aksilik bu ya muhabbette sarmıştır...akabinde sağ omzunda bir meLek , soL omzunda bir şeytan beLirir...meLek ; oLm sınav daha önemLi.geLeceğin bu senin...şeytan ; dinLeme onu.muhabbet daha güzeL.bak nasıLda güLüyorsun konuşurken....bu didişme bir süre devam eder...sonra sağ omuzda duran meLeği hafifçe itersin * *...şeytan ile birlikte güzeL bir güLüş patLatırsın * *...ve sınav abLa oLur...* *
    2 ... tucimania
  8. 8.
    aslında insanın sinir olduğu ama öğrencilik kanunlarına göre madde 1 "sınav halinde bir başka öğrencinin sorduğu soruya geçerli mazareti olmadan cevap vermeyen şahısın, derhal arkadaş ortamından çıkarılmasına..." kanununa muhalefet etmemek için karşılık verilmesi gerekilen bir olaydır.
    1 ... tctakip
  9. 9.
    fen bilgisi sınavı:

soru:paratoner nedir?
    öndeki:cevabı sorar.
    ben:yıldırımsavar derim.

sınavdan sonra:
    ben:cevaba ne yazdındiye sorduğumda,
    öndeki:yardımsever yazdım iyiki söyledinder.
    36 -3 ... bozo23
  10. 10.
    kahramanlar: oğuzhan(o) süleyman(s) kayacan (k)bir inglzce hocası (ih)

o: pşşt, sülo 2. boşluğa ne gelcek len?
    s: dur olum öne sorayım bi o biliyodur.
    o: ok.
    s: kayacan, alooo!! duymamazlıktan gelme len bi soru sorcam.
    k: ya bi dur hoca bakıyo.
    ih: kayacan! ne konuşuyosun bakim?!
    k: ee şey kem küm bişii sordu da..
    ih: eminim öyledir hadi çok yazdın sen ver kağıdını.
    k: olum sülo gözükme len çıkışta gözüme, a. koycam senin!!
    s: oğuz boku yedik şimdi kimden kopya çekecez lan
    o: salla, zaten vermiyodu, hak etti o.
    6 -1 ... kulliyen zarar