1. 1.
  her er uuserin başından geçmiş çalışılamayan ya da kafanın basmadıgı sınavlarda çevrede bulunan muhtemel calışkan ogrencilerden faydalanma ya da düzenlenen organizasyonlara verilen isimdir.
  2 -1 ... liberty
 2. 2.
  sınava çalışılmış olsa bile yine kopya çekmenin zevki bir başkadır. klasik sınavda sayfalarca yazılmıştır ama akla gelmeyen onemsiz bir kelimeyi bile sormak apayrı bir zevktir.
  2 ... liberty
 3. 3.
  söz konusu ders latince olursa çok fazla kurtarmayan bir durum.
  1 ... selmagezinir
 4. 4.
  yakalanma riski olmadığı zaman hiç bi zevki kalmayan hadise.çalıştığı halde sadece psikopatlık için yapanlar vardır bide,onlar ayrı başlığın konusu aslında.
  2 ... elendil
 5. 5.
  ayrıca "yandaki nasıl çekiyor,biz yanlış mı yapıyoruz yaww 12'de tıkandık,kollar koptu" diyen spor salonu bünyelerinin yaptığı eylemdir.*
  2 ... elendil
 6. 6.
  kopya çekicem diye yandaki maldan bakıp doğru cevabı yanlış yapmakta ayrı bir mallıktır ayrıca.
  üstelik o mal akabinde 5 soruluk sınavdan 80 alır sende gidip yanlış cevabı kopya ettiğin için dövünürsün o daha bir yaralayıcıdır.
  2 ... selmagezinir
 7. 7.
  beden dersinde çekildiğinde pek işe yaramayan durum
  -olm herif 40 şınav çekiyo
  -kopya çeksene olm
  -??
  -!!
  2 -1 ... aabi
 8. 8.
  adrenalin dolu aktivite..
  2 ... killing joke
 9. 9.
  kopya çekerken hazırlanan ufak hatırlatma kagıtlarını hazırlamaya ayırılan vakit kadar ders çalışmış olsaydık prof. olurduk şeklinde duyumlarım da vardır aynı zamanda.
  ayrıca o kadar çok aşmıştık ki bu olayı bir ara sınıf teknoloji üssüne dönmüştü. konferans taktiği saat taktiği 5lik sistem kullanma aman ya rabbim. hatta son zamanlarda bluetooth bilem girmiş işin içine tabi biz o zamanlara yetişemedik. sınav oncesi sınıfta tatbikat bile yapardık. akıllara zarar yaaa.
  1 ... liberty
 10. 10.
  mosquitonun uzmanlık alanı.......
  sırf kopya çekmek için sınava girebilecek kadar işi ileri götürmüşlüğü vardır
  öğrencilik hayatının anlatması en çok zevk veren atraksiyonudur.
  3 -4 ... powerofaith