bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 0.
    Offff poff demek.okuldaysan hocaya birseyler sorma bahanesiyle kalabalik yaratip kopyaya girismek.
    ... gozluklu telli tontis hatun
  2. 1.
    sınav kağıdına kendini acındıracak notlar yazmak.. hocam şöyle de oldu böyle de oldu çalışamadım da geçemezsem hayatım biter de bıdıbıdı..
    ... pilazma
  3. 2.
    Bir işe yaramayan saçmalıklardır , öğretmene akrostiş yazmak , öğretmenin resmini çizmeye çalışmak vs.

Hiçbir işe yaramaz demiş miydim?
    ... huysuzvehakli
  4. 3.
    Çaresiz kalınan soruya gelince önceki soruların cevaplarını harmonize edip hocaya kakalamaya Çalışmak. Bazen işe yaramıyo değil.
    ... aaad
  5. 4.
    atım gücü ile saldırmak. allah ne verdiyse. evet.
    ... oytunkaran
  6. 5.
    Tavana bakarak kendine düşünüyor süsü vermek.
    1 ... nickim minaj olsun
  7. 6.
    eğer şıklıysa ve kopya çekme imkanı artık mümkansız bir hale gelmişse tüm soruları " C " yapmaktır. * * *
    sorular klasikse illaki kopyam her zaman hazırdır. ne yapar eder, o kopyayı çıkartırım çantamdan :bazen uzun kolluysa üstümdeki kolumdan! *

edit: sıra üstünde puan hesaplamaları yapmak bir vazgeçinilmezdir. unutmak olmaz.
    1 ... sanakekyaptim
  8. 7.
    tavana bakıp ilham geleceğini ummak , etraftakilerin vaziyetlerini gözetlemek.
    ... matu enuygunu
  9. 8.
    kalem çevirmek, kalem ısırmak, sıraya ritmik bir şekilde vurmak, önündekini dürtmek, sağ ve solundakine piştlemek vb.
    ... anasonik
  10. 9.
    kız kesmek.
    1 ... asya karetta karettasi