1. 1.
  yurdum üniversite mezununun yaptığı eylem. hem geç kalmışsın, hem de gürültü yaparak sınava zamanında gelen insanların geleceğini etkiliyorsun. nasıl olmasını isterdin hanımefendi? sınav sorularını sabah kahvaltın eşliğinde bir biskolata erkeği mi yatağına getirseydi?

  http://www.hurriyet.com.t...anzara-degismedi-40918804
  5 -2 ... lennonmccartney
 2. 2.
  Daha sınava girmeyi beceremeyen kişi bir zahmet öğretmen olmasın amk.
  2 -1 ... bigbadtrip
 3. 3.
  Yav bi bitmedi bu amına kodumun prokaryotları da. Ulan geç kalan giremiyor işte orospu çocuğu üniversite bitirmişsin gören de az buçuk medeniyetten haberin olmış sanır. Bir de camı kapıyı yumruklar güvenliğe saldırır bunlar.
  4 ... ulkucuwolf
 4. 4.
  mal turnusolu hadise. hazırlıklı olacaksın ya.
  1 ... lan senin de nickinin de amk
 5. 5.
  herkes yaşadığı yerde sınava girmiyor malesef bu sınav için il değiştirmek zorunda olanlar ve bilmediği şehirde sınava girmek durumunda olanlar var. bu olayda da üniversitenin yolunda çalışma varmış ve tek şeritmiş. ilkel bi empatiyle bu insanları anlayabiliyorum. herkesin altında arabası yok sabah atlayıp gidemiyor. devlet madem her ilde sınav yapabilecek imkana sahip değil sınavın saatini öğleden sonraya çekerek insanları bir nebze rahatlatabilir lakin bu sefer de üniversite sınavında olduğu gibi rahatına düşkünlüğüyle geç kalan insanlar olacaktır. yani bu görüntüler her daim olacak kaçış yok.
  5 ... cirkinsansi