1. 1.
  sınav kağıtlarının okunması için gerekli zaman bulamayan hocaların derslerinde görülebilecek fenomen. bazı hocaların ise, itiraz tarihi sonrasında açıkladıkları bile görülmektedir. art niyet beslemedikleri düşünülürse pek önemli değildir. ancak bu işin yolu yordamı vardır ve sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihler yönetmelikte bulunmaktadır. hocalarımız biraz daha dikkatli olmalıdır.

  test şeklinde yapılan sınavların geç açıklanması durumunda ise, ya optik okuyucu bozuktur ya da hocanın kağıtları okutası yoktur.
  1 ... sekolo
 2. 2.
  bütünleme sınavı olan bir okulda eğer final sınavı geç açıklanıyorsa adamı çileden çıkartır. tehlikede olan, bütünlemesine girme ihtimali olan dersler yüzünden insan evine gitse de tatil moduna giremez.
  1 ... baytarsabbah
 3. 3.
  genellikle ders hocasının keyfinden kaynaklanan durumdur. transkript alamamanıza sebebiyet verip yatay geçişinizi yakabilirler.

  (bkz: based on a true story)
  3 ... wolf
 4. 4.
  sınavı yapan hocaların her daim bir araştırma, bir bilimsel çalışma içinde olduklarını(!) bu yüzden de sınav kağıtlarını okumaya anca fırsat bulabildiklerini düşündüğüm sonuç.**
  2 ... cesta pata
 5. 5.
  Pek anlam veremediğim çaba.Çaba diyorum çünkü bunların bu kadar geç okuması için büyük emek gerekir.Eğer çalışıyorlarsa uludağ ın 2009 yılı uluslararası yayın sayısı niye "1" dir.
  (bkz: Emeğe saygı)
  ... eleco2009
 6. 6.
  adamı oldukça geren bir durumdur. tatil yapacaz yaptırmıyor ibneler.
  1 ... oytunkaran