1. 1.
  öğrencilik hayatında sıkça yaşanmamakla beraber, gerçekleşmesi durumunda torunlara anlatılacak hoş bir anının olması ve bunu dinleyen küçük yavruların kafalarında bizim dedemiz/ninemiz biraz saftirikmiş gibi düşüncelerin belireceği durum.

  en iyisi allahla kulun arasında kalmasını sağlamak.
  1 ... arabaciarabayatasget
 2. 2.
  sınav başlamadan önce yanlış sınavda olduğunu zaten anlayamazsın ki. dolayısıyla "sınav başladıktan sonra" kısmı gereksiz olan olgu. doğrusu "yanlış sınava girdiğini anlamak" olabilir mesela. türkçenin kullanımına özen gösterelim lütfen.
  ... no escape from destiny
 3. 3.
  (bkz: yapılacak en aptalca dalgınlık)
  ... lavinya_
 4. 4.
  daha fenası o gün hangi dersin sınavı olduğu ya da dönemde hangi derslerin alındığının tam bilinememesi gibi sorumsuzluğun tavana vurduğu durumlarda yanlış sınava girip girmediğinden emin olmamaktır... * *
  ... faydamaksimizasyonu
 5. 5.
  yanlış insanla evlendiğini üçüncü çocuk doğduktan sonra anlamaktan daha az kahredicidir.
  1 ... habis
 6. 6.
  bir de yanlış sınava girip almadığı is ve sosyal sigorta hukuku sınavında her soruyu cozen (sallama kapasitesini varın siz anlayın) birileride vardır.
  bire bir yaşanmıştır.
  1 ... gameguru
 7. 7.
  sınavdan sınava okula gidiliyorsa rezil olma oranının düşük olduğu olaydır. hemen dışarı çıkılır ve doğru olan sınava doğru emin adımlarla ilerlenir.
  1 ... flyo
 8. 8.
  o sırada girmeniz gereken sınav da başlamışsa içinden çıkılamaz bir hal alacak durumdur. en iyisi istifi bozmadan soruları cevaplamaya devam etmektir.
  1 ... arabaciarabayatasget
 9. 9.
  Oss de hisstetim ben bunu.Dedim hocam bu sınav bana göre değil,sistemin çarklari,kapitalist sistem hıımpf petrol üzerinden oynanan bir takım çok fantastik oyunlar derken sınav bitti ben boş kağıtla kalakaldım

  Şaka lan şaka derece yaptim olm ben.
  2 ... az laf cok seks