1. 1.
    hayatınıza kayabilecek hadisedir. kelimelerin uzununu yazmak artık işkence gibi geldiğinden kendinizi kaptırıp saçmasapan kısaltmalarda bulunabilirsiniz. ( gayet ciddi bir cümle yazacaksınızdır; misal: "bnun gbi örnklern çocuklr üzernde olmsz etkleri olduuuuuuu saptnmştr") muhtemelen o uzayan "uuuuuuu"lar sınav sonrası tek tek götünüze girecektir. bu da yetmezmiş gibi nokta yerine smiley koymak, hocanın da size koyacağının habercisidir. aman dikkatli olalım, bütlere kalmayalım!!:)
    16 -2 ... charmofsmyrna
  2. 2.
    soru: aşağıdaki beurnolli denklemlerini çözünüz?
    cevap: kullanıcı şu an çevrim dışı olduğu için cevap veremiyor.
    soru: hoca size titreşim gönderdi.
    246 -9 ... zall
  3. 3.
    Tamamen trajedi ile sonlanıcak bir olay! edebiyat dersinde denenmiyecek bir hadise!!! Denemeyin * )
    2 -1 ... lord
  4. 4.
    sesli harfleri atmak suretiyle doldurulan edebiyat yazılısından 1 almak gibi sonuçları vardır.
    2 -1 ... arrzu
  5. 5.
    (bkz: günlük hayatta sözlük formatında konusmak)
    2 -1 ... redwinemania
  6. 6.
    ya msn ve msn deki dil hayatımıa bu kadar yerleşti artık bilgisayarda kullandııımız şeyleri bazen yazılara da yazıyoru. allahtan ben makine okuyorum da sözel dersler pek yok
    1 ... ingegnere
  7. 7.
    Kopya Çekmek için sırasından kalkmadan önce kağıda (Hemen Dönecek) yazmak olabilir mesela
    4 -1 ... nukleermalkav
  8. 8.
    soru:termometre çeşitlerini sayınız
    cevap: ııııı bi sadisee ay hapşuuu bi burnumu silip geliyorum ..hıh tamam geldim. sayıorm...
    2 -2 ... eticicibebe
  9. 9.
    salaklığın ulaştığı son nokta.
    (bkz: salak)
    5 -2 ... carleone
  10. 10.
    cevapların yanına, düşündüğünü göstermek için düşünüyorum smileyi, çözemediğinde ağlayan smiley, zor soruların yanına dil çıkaran smiley, kopya çektiğinde sırıtan smiley kullanılması muhtemeldir. ayrıca sınav süresi dolduğu halde henüz sınav kağıdı teslim edilmediyse hoca tarafından titreşim gönderilir. ad-soyad kısmına da nick ve kişisel ileti yazılır.
    3 ... gonulcelen