1. 1.
  kesinlikle kalite sunmayan pizzalardır genelde promosyonlarda malzemeden çalmakta yada kalın hamur yapıp pizzayı mideye oturtmak güdüleri vardır
  ... ta kendisi
 2. 2.
  izmirde mavişehir carrefour da ki pizza pizza nın yaptıgı uygulama. hafta içi daha ucuz yapıyor...
  ... pink floyd
 3. 3.
  pizzaların hamurunu iyice şişirerek yeme oranını düşüren aldatmaca tarifedir.

  keza hamuru şişirmeseler bile muhtemelen normal bir insanın yiyebileceği pizza oranının fiyatına göre hesaplarını yapmış işin içinden çıkmışlardır.

  lakin beleş şeylere aşırı düşkünlüğü olan türk vatandaşları için sağlık açısından oldukça tehlike yaratmaktadır.
  beleş diye habire yeyip çatlayanlar vardır....
  2 ... sıçtırtma lamasına
 4. 4.
  en yakın özel hastaneyle anlaşmalı yapılan kampanyadır. bu kampanyaya katılanlar iki gün boyunca durmadan gegirir ve osururlar.
  1 ... sapkaya sican tavsan
 5. 5.
  sağlığımı kaybetmek uğruna verdiğim paranın iki katını yemek zorunda gibi hissetmemi sağlayan kampanya.
  ... the kene
 6. 6.
  her zaman büyük bir iştahla "ben şimdi 10'ar,20'şer yutarım pizzaları" denilerek gidilen,büyük paralar verilen ama "lan iyi mi küçük pizzayı bile bitiremedim,keşke küçük pizza alsaydım,dünya kadar para verdim,gözüm aç benim,gözüm" denilerek boş ceplerle çıkmaya sebep kampanya ki harbi sinirsiz değil insanı sinirlendiren kampanya.
  ... asiti kaçmış kola
 7. 7.
  Bu kampanyaya geçmiş işletmelerin mutlaka kapının önünde bir adet ambulans bulundurmaları gereklidir,,
  ... tttddd
 8. 8.
  insanlardaki azim denilen duyguyu ortaya çıkartan ve kilo aldırmaya yönlendiren kampanya -zayıflar için çok faydalıdır hemen sonuç verir
  ... enterezan
 9. 9.
  abd deyken parasız kaldıgımızda basvurdugumuz uygulama. biz türkler olarak normalde içecekle 5.25 olan sınırsız pizza * yi 2 kişi ayrı ayrı alırken diğer 3 kişi de arkadan masaya geçip oturuyordu. bizim parayı verip alan arkadaşlar da tepsiyi doldurup getiriyorlardı sağolsun. bizde yiyorduk dolu dolu üstelik bittiği zaman tekrar tekrar gidip alıyorduk. hem mekanın biraz büyük olması hem de abd lilerin biraz salak oluşundan mı bilmiyorum böyle şeylere akılları erip yapmaması biz türklerin farkını direkt ortaya çıkarıyordu ve tüm türkler arasında yayılan bir uygulamaya dönüşüveriyordu bu pizzacıda. zaman zaman yukardaki gibi 5e 2lerin yanısıra 3e1 4e 1 gibi uygulamalar içine giriyorduk ve doğal olarak adam başına düşen fiyat oranı azalıyordu.
  2 ... city walk
 10. 10.
  randy nin kacırmayacagı kampanyalardır. *
  ... hendrix