1. 1.
    amerikadaki delinin son sıçmığı.

aklınca çekilmenin gazını alıyor.

eğer türkiye bahşettiğim bu muhteşem ikramı berbat ederse ekönöminin anuğa gorum diyeh!

daha önce yaptım, yine yaparım diyeh.

inna asabirin, inna asabirin!

sarı pipili iktidarsız deyyus.
    6 -4 ... gogocu
  2. 2.
    ekonomide abd ye bağımlı mıyız? cevabı evet.
    2 ... huni kolisi
  3. 3.
    daha evvel yaptı ,doları 8,5 lira seviyesine çıkarttı çelik sanayimize sekte vurdu ihracat ürünlerinin vergisini arttırdı .

biz ne yaptık ..

mesela dün yandaş medya..

trump la görüşüldü ,trump bizimle ,abd askeri çekiliyor ,..
    öncesi epey oldu,abd askerlerine baş sağlığı dilerim.( o abd askerleri ırak'ta 1,4 milyon ıraklıyı dolaylı-dolaysız yolla öldürmüştü..)

vallahi şaşırmamak elde değil..
    buradaki sınır ne ki ?
    5 ... baris hemen simdi
  4. 4.
    Adamın biri şu sözü demişti sonuna kadar haklıymış.
    "Dolar sopasıyla Abd'nin mandası olduk." Olay kesinlikle budur. Bu ülkede ekonominin başına aklı selim insanlar geçip bağımsız bir ekonomi modeli ortaya koymadıkça daha böyle çok tehditler duyarız ve maalesef ki ekonomimiz bağımsız olmayıp dolara bağlı olduğu için de bu tehdit gayet gerçekçidir.

Ama bu sarı kafalı kendini ne zannediyor onu harbiden çözemedim bütün mülk Allah'ındır ey sarı kafalı trump bunu öğreneceksin şimdi değilse de hesap gününde öğreneceksin.
    1 -1 ... solo resital
  5. 5.
    Harp istiyoruz ekonomik savaş değil korkak amerika.
    -1 ... bruce dickinson
  6. 6.
    karşısında akıl tutulması yaşadığımız söylem.

kendinize gelin koduğumun dingilleri. olay yapabilicek olması değil olay küstah bir şekilde bizlerle dalga geçmesi.

şu cümleler karşısında oturup da "yapabilir abi, bağımlıyız" tepkisi neyin kafasıdır?
    -2 ... planimdabuyoktu
  7. 7.
    sınırları aşarsa türk ekonomisini yok ederim
    1 ... james earl cash
  8. 8.
    (bkz: türkiye ekonomisini yok ederim)
    ... acele etme papaz efendi
  9. 9.
    hangi ekonomi?
    1 ... selfcontrol
  10. 10.
    Faize dayalı tüketim ekonomisinin acı getirisi. Yani. Geçen (2018) ağustosu hep birlikte yaşadık. Demokrasi denilen şey en büyük emperyalin hükmettiği dünyada kendisine biçilen rolü itiraz etmeden oynamaktır. Medeniyet dedikleri bu işte..
    1 ... gazeloglu