1. 1.
    onlarin yemek goturmesine ne gerek varmis? ordu ac mi birakiyor bu askerleri. sovmenliktir efendim.
    24 -7 ... dr harleen quinzel
  2. 2.
    Savaş sadece silah sıkmak olmadığı için yanlış tanımdır.

Başta bana da pek anlamsız gelmişti. Ama savaş sadece ateş etmek değildir. Propagandadır, hem de ağır propagandadır. Medyanın gücü çok önemlidir. Böyle görüntüler biraz şov gibi gözükse de uluslararası toplumda müdahalenin meşruluğuna dair algı oluşturur.

Anaların yemek götürmesi fikrini de muhtemelen algı oluşturma adına bir profesyonel ortaya atmıştır. Bu bakımdan başarılı Ve olumludur.
    17 -4 ... alkolik oldum
  3. 3.
    bunun neresi şovmenlik anlamadım. klavye başında oturup goygoy mu yapsınlar.
    10 ... drdolantin
  4. 4.
    istikametlerini belli etmişlerdir en azından.
    3 ... deepsees
  5. 5.
    ibrahim'i yakan ateşe su taşıyan karıncalar misali, maksat tarafı belli olsun...
    O anaların taşıdığı yiyecekler tabi ki binlerce askeri doyurmaya yetmez.
    Ama halkın ordumuzun yanında olduğu mesajını gayet güçlü bir şekilde verir bu tip hareketler.
    Bırakın analar, bacılar mehmetçiğe gönlünden ne koparsa yapsın, yedirdin içirsin.
    Kime ne zararı var?
    13 ... tengir budun
  6. 6.
    türk analarından bahsediyoruz biladeler. kapısını çalsan su vermezmiş..

yapmayın...
    3 -1 ... dedeninkeli
  7. 7.
    doğru söyleyeni 9 köyden kovar 10. köyden selamlar.tespitin dibi.
    2 -3 ... abi50kuruslukgofretlernekadar
  8. 8.
    Mehmetçiğin afiyetle yediği yemekleri klavyenin basindan kalkip yiyemeyenlerin yorumu yoksa sizin anneniz boyle yemekler yapamiyormu ?
    2 ... sqilacci74
  9. 9.
    oldukça acayip bir yaklaşım olmuş. hangi teyzenin ne konuda bir şova ihtiyacı var? şehit anası olanın yapacağıyla aynısını yapmışlardır.

ordu aç bırakmaz muhakkak ama maksat açlıksa o da bir ananın sevgisini yakında hissedebilmenin açlığını giderir.
    3 ... birbobin
  10. 10.
    yandaş yemek şirketleri bozuk etleri, tavukları askere kakalayıp zehirlemesin diye yemek götürmüş olabilirler.
    2 ... rioo