1. 1.
    Bu adamlar savaştan kaçıyor ülkemize sığınıyor ben olsam bende kaçarım orda amerika ve Rusya'nın petrol savaşı için neden öleyim.
    Suriyelileri bir güzel dövüyor sonra komikmis gibi birde bikini giydiriyor. Polise iktidar yalakası diyenler acaba bu askerler hakkında ne düşünüyor çok merak ediyorum.

https://www.youtube.com/w...dX0o&feature=youtu.be+

Sonra neden yabancılar Türkiye'den nefret ediyor. Eder tabi.
    sınırda suriyeli dövüp bikini giydiren türk askeri

edit: pkklı diyenler videoyu izlemeyen aptallardır.
    https://video.uludagsozluk.com/v/sınırda-suriyeli-dövüp-bikini-giydiren-türk-askeri-176902/

11 -49 ... ruskekosu
  2. 2.
    bunlar suriyeli değil, sözde özerklik ilan eden pkk lılar.
    tsk adamı madam yapar.
    25 -3 ... kafam bir milyon
  3. 3.
    Elleri dert görmesin. Şanlı askerimizdir.
    15 -2 ... muhlis abi
  4. 4.
    Bunlar pkklı orospu çocukları arkadaşlar TSK böyle siker işte.
    12 -2 ... beylerinbeyi
  5. 5.
    kamera ile çekmeseler çok daha tatlı olurmuş. şimdi size soruşturma açılacak, uğraşacaksınız boş yere yiğitlerim. kimsenin ruhu duymadan yapın şu işleri ki gelemesinler bir daha.

edit : bütün entryleri eksileyen bir adet orospu cocugu suriyeli var amk.
    14 -3 ... jokeyi firlatan at
  6. 6.
    hem vatanımıza kaçak girmeye çalış hem de paket edilip sahip çıkmadığın vatanına geri yollanınca gel twitter'da ağla. siz suriyelilere vatan çok gelmiş belli ki kaldıramamışsınız. neticede vatan dediğiniz yerde cetvelle çizilmiş 1000 yıllık türk toprakları.
    8 -1 ... gamzedeyim deva bulmam
  7. 7.
    Kaynak olarak dangalağın birinin Twitter hesabından yaptığı paylaşımın gösterildiği haber. Hem doğru bile olsa "ee yani?" Diye sorası geliyor insanın. Askerler eğlenmiş birileriyle. olabilir, eğlenebilirler. Bulunduğun iddiaya göre zaten sınırımızı geçerek kendilerini öldürme hakkını vermiş vaziyetteler askere, gene şükretsinler.
    8 -2 ... kardabi
  8. 8.
    bilip bilmeden askere sallamak ne kadar kolay lan !

eğer dedikleri gibi bir sıır ihlali varsa bikini giydirip dalga geçilmesi falan iyi yırtmışlar yani.

ayrıca aynı muameleyi görmek isteyen kekolar varsa suriye'ye gidiş için yol parasını ben verebilirim.
    6 -2 ... zenn lavian
  9. 9.
    Edit diyerek de bi video paylaşılmış o da apayrı bi telden çalıyor. Video da bikini giydirilen adam falan mı vardı acaba? Ben mi görmedim? Millete cevap vericem diye yüklediğin görüntü kimseye cevap vermediği gibi yeni sorular yaratıyor. Görüntüdeki asker mültecilerin oraya getirilmesiyle ilgili konuşuyor. Yani bir insan kaçakçılığı durumu olabilir. Ancak ne hikmetse bikini giydirilen adamların pkk lı olmadığına kanıt olaral sunuldu bu video.
    2 -2 ... kardabi
  10. 10.
    Arkada köşesi görülen btr sadece bizde olduğundan fotoğraf kesinlikle bize aittir.
    1 ... sassanach