1. 1.
    bugün yaptığı özür açıklamasında geçen cümleler nedeniyle şüphe uyandırmaktadır;

--spoiler--

konu canımı ne kadar acıtsa da, soğukkanlılıkla evim dahi olsa o ortamı terk etmeliydim.

o gece, benimle paylaştığı şeyleri itidalli bir şekilde karşılayabilmeliydim. herkesin ayıbı kendine diye düşünmeliydim.

--spoiler--

eğer gerçekten öyleyse az bile yapmıştır. yok öyle önce boynuzu takıp sonra kadına şiddetin prim yaptığı feminik ortamda duyar kasmak. ahmet kural'ı yedirmeyiz.
    7 -18 ... uykusuz baykus
  2. 2.
    valla iki tarafı da sevmediğimden yorumsuz kalıyodum ama böyle bi şey varsa da diyorum ki; ver kızım sıla. dağıt. yaşa bu hayatı. ahmet varoşuna kalmadın.
    4 -5 ... fikirdakk
  3. 3.
    eğer ki doğru ahmet kural sonuna kadar haklıdır hatta az bile yapmıştır.

kadın hakları, şu/bu diye ortalıkta gezen, feminist salaklarını etrafında toplayan sıla hanım önce buna cevap vermeli.
    1 -13 ... marul roka ve kadin
  4. 4.
    iki taraf da vurdudan kırdıdan hoşlanan tipler zaten normaldir.

vurdu kırdıdan kastım gayet net herhalde.
    -1 ... masklavi
  5. 5.
    Bağlılık yemini mi ettiler de birbirlerine sanki. Sonuç olarak mecburiyet yok. Allah bilir bu kafadaki bir adam ayrıldıktan sonra da kadının hayatına karışır. Kimlerle görüşüyor diye. Sen kimsin baskı yapıyorsun. Herkes özgür.
    4 -4 ... glgelivadi
  6. 6.
    ikisinin de biz -milletin özel hayatıyla yatıp kalkan halka- bir sebep açıklama zorunluluğu yoktur.

delilleriyle beraber olay yargıya intikal etmiştir, "kadın adının kutsallığı" hassasiyetine binaen beklenen zaruri "özür" de dilenmiştir, bundan sonrası sadece ve sadece onları ilgilendirir. biliyorum sıkıcı bir hayatınız olacak ama:
    bi salın şu insanları artık amk!
    3 -7 ... liliith
  7. 7.
    ahmet kural'ın yaptığı açıklamada şöyle bir kısım var: "o gece, benimle paylaştığı şeyleri itidalli bir şekilde karşılayabilmeliydim. herkesin ayıbı kendine diye düşünmeliydim."

bir erkek bir kadını aldattığında ona demediğinizi bırakmazsınız, yapmadığınızı da bırakmazsınız ama bir kadın bir erkeği aldattığında erkeği onu teşhir etmekle, onu aşağılamakla suçlar seksist bir yaklaşım ile ısrarla kadının suçunu gözardı edip erkeği suçlamaya devam edersiniz. ahmet kural'ın sılayı öldüresiye dövdüğünü, öyle kafaya metal geçirmeler filan yaptığını düşünmüyorum. itiş kakış olmuş, kolunu morartmış, adam bunu inkar etmiyor ki. bir adam dayak yediği zaman oh olsun, bir kadın hafif bi hasar aldığı zaman da "kadına şiddet!" oluyor. sanki o adam başkalarının beden gücü ile ezilmiyor. aynı bok. erkek olmak da zor bu ülkede. şu an ahmet kural linç ediliyor tüm ülkede, herkes ondan nefret ediyor. ben kendisinin yerinde olsam tek bir an bile düşünmez yediği tüm bokları anlatırdım. sıla'nın ciddi anlamda sorunlu bir kadın olduğunu düşünüyorum

sevgilisi onu aldatsa cinayetten 3. sayfa haberi olacak insanlar burada garip garip duyarlar kasıyorlar. ne garip lan. bir de kadına şiddet haberlerini hiç bu kadar gündem yapmazsınız ama bi magazin olayı olunca tüm dünyanız bu oldu amk. samimiyetsiz götler sizi.
    4 -11 ... yikanmak istemeyen cocuk
  8. 8.
    tipik acınası erkek metodu. döv söv aşağıla, sonra kadının namusuna çamur atıp aklanmayı bekle. diyelim ki oldu öyle bir şey. sana ne anlatırsa anlatsın, ne söylerse söylesin şiddetin hiçbir türlüsünü uygulayamazsın anladın mı? takım elbise giyip kravat takmakla tecavüzden, cinayetten yırtanların coğrafyasında nedense hiç şaşırmadım bu metoda sığınılmasına. açıklamaya bilhassa yerleştirilmiş zaten, bunu anlamayacak kadar saf olduğunuzu düşünmüyorum, aksine gayet işinize geldiği için balıklama atladığınızı düşünüyorum. siz kadınların sahibi değilsiniz. ortada sevmediğiniz, onaylamadığınız bir şey varsa def olun yolunuza bakın. çok zarar veresiniz varsa da gidin kendinizi kesin oldu mu.
    4 -2 ... tac yaprak
  9. 9.
    imkansızdır.
    2 ... timur cengiz hulagu
  10. 10.
    herkesin şeyine kimse karışamaz. banane ki.
    ... hastavilla