1. 1.
    sıla gibi bir kadını dövmek

Şöyle bir kadını dövmektir. Hatta gece bu kadınla yatacağımı bilsem kendimi bile dövdürebilirim o derece.

Aptalsın ahmet kural valla aptalsın.
    1 ... benimhalaumudumvar
  2. 2.
    ahmet taşıyamadı sıla gibi bir kadını. yazık.
    3 ... true
  3. 3.
    Stres atmak için güzel bir yöntemdir. Ben bir 2000 li olarak, ileride karımı hafifçe döveceğim. Çünkü kuran-ı kerim, bunu emrediyor!
    2 -1 ... daha 18 yasinda amcasi
  4. 4.
    Şiddetin hiçbir bahanesi olamaz dolayısıyla özellikle kadına uygulanan şiddetin kadının güzelliğiyle çirkinliğiyle alakası olamaz. Sıkıntı öfkesini kontrol edemeyen insandadır.

Şiddet eğilimi eğitim durumundan, sosyal statüden de bağımsız bir durumdur maalesef. Dayak yiyen öğretmen de gördüm doktor da aynı şekilde dayak atanı da.
    ... paralel evrenden dusen insan
  5. 5.
    mağdurun sıla olması çok da önemli değil; sadece şiddetin, kadına yönelik şiddetin bu kadar yaygın olması iğrenç.

ben erkek egemenliğini gönülden destekliyorum. "kadınlar çiçektir" romantizmine asla kapılmam fakat kadın erkek arasındaki denklik korunmalı. 21. asırdayız aq. döverek yola getirmek nedir.

fiziksel olarak bir kadının bir erkekten güçlü olması zor. sevdiğin birine el kaldırmak, ona tokat atmak, yerlerde sürüklemek, ne bileyim, hastalık gibi bi şey bu. kontrolsüzlük.

ahmet kural zaten antipatinin heykeli gibiydi.
    umarım layığını bulur.
    ... dior jr