1. 1.
  klibindeki haliyle cool kadın tanımının karşılığı maşallah. hiç gülümsememiş. süper olmuş. yukarıda bayağı anlatılan dizi müsebbibiyle olsa gerek ismine kılım o ayrı.
  12 -4 ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  dan sonra şarkısının klibine hasta olduğum bayan. albümü ise bence biraz olmamış gibi. dan sonrayı dinleyip " var bir şeyler bu kızda " deyip albümü dinlemeye başlıyorsunuz, sonrası malum. bunu geç, bunu da geç diye şarkıları atlarken bir bakmışsınız albüm bitivermiş. dan sonra tadında 1-2 şarkı daha olsa ben razıydım.
  9 -4 ... leblebi tozunun hastasiydim
 3. 3.
  ...dan sonra ile $uanki türkiye pop'unu bi basamak daha yukariye çekmi$ bayan sanatçimiz. ayrica güzeldir de kendileri..
  6 ... cenq0
 4. 4.
  kenan doğulu'nun dişi versiyonu.
  8 -1 ... girisi olmayan yol
 5. 5.
  yukarida ki entry'de belirtildigi uzere sila isimli yeni pop sarkicimizin ayni zamanda debut albumunun adidir.
  (bkz: ilk albume kendi adini vermek)

  1. Kenar Süsü
  1. Cebren ve Hile ile
  3. Malum
  4. Uşak Makamı
  5. Bıktım
  6. ...dan Sonra (Sıla & Kenan Doğulu)
  7. Ne Desem inanırsın
  8. Egeli Lodos
  9. Dön Demeyi Unuttum
  10. Köşe Yastığı
  11. Özledim Onu
  12. Rus Ruleti
  13. Korkma (Sıla & Efe Bahadır)
  14. Sıla
  15. Kenar Süsü (Alternatif)

  eger albume not verecek olursak 10 uzerinden 9.5 verirdim. kanimca albumu 12 sarkida biraksalardi 10 uzerinden 10 olabilirdi. korkma, sila dizisinin muzigi arti kenan susunun alaternatif versiyonlarina gerek yoktu bence. kalan 12 sarkinin hepsi mukemmel. bikmadan gunlerdir dinliyorum. favorilerim, kenar susu, egeli lodos, don demeyi unuttum ve rus ruleti. ama hepsi harika sarkilar. bir debut albumune nazaran asiri sekilde ozenilerek hazirlanmis. korkum bundan sonra ki yapacagini albumlerin kendi adini tasiyan debut albumunden kotu olma olasiligi. ama kendisinin uretme yeteneginin ve arkasinin* saglam oldugunu dusunursek ilerki donemde de yine guzel calismalar gorecegimizi dusunuyorum.
  6 -1 ... octavian
 6. 6.
  çok orjinal olan tarzın gereksiz kenan doğulu takviyesi ile popüleştirilmesi sonucu ortaya çıkmış güzel bir sentez. özlem tekin havalarında, kendimce çok beğenileceğini düşündüğüm şarkıcı.
  4 ... teachero
 7. 7.
  atasözü gibi, sarki sözü yazan kadin! hosuma gidiyor mu? hayir!!
  7 -8 ... b2dalo
 8. 8.
  yeni nesil bir sezen aksu'dur. kendi şarkılarını kendi yazar. demek ki neymiş birileri gibi hande yener, demet akalın gibi bestecilerin peşinden koşmuyor. kendi kendinin patronu. zirveye çıkacaksa kendi ruhuyla çıkacak. birilerinin kaktırması ile değil.

  kenar süsü, köşe yastığı, rus ruleti, dön demeyi unuttum... hepsi harika. ben kenar süsü'nde takıldım kaldım. kanımca bir onlar yanlış biliyor olur o derece sevdim.

  şarkı söylemeyi ne kadar sevdiği ortada bayılayarak okuyor şarkılarını.

  sıla'yı göz yapısı, dudak biçimi, burnu ile belçim erdoğan'a benzettim. tabi belçim erdoğan'ın burnu estetik. sıla'da estetik var mı bilemiyeceğim. aynı havada iki hanım, güzel, hoş, çekici.
  4 -3 ... blonde mermaid
 9. 9.
  pop müziğinde yeni bir soLuk oLmuş hatun kişi.. gayet hoş bir müzik tarzı vardır.. müzikLeri'nin aLt yapıLarı gayet hoş.. ozan dogulu iLe çaLışması'nın artıLarını görüyor doğrusu.. eğer tarzını çok fazLa değiştirmesse, doğuLu kardeşLer iLe yoL aLırsa ve kendini geLiştirirse türkiye de çok güzeL işLere imzasını atar..

  kendisini çok sevdim ve tuttum.. şunu beLirtmeLiyim ki boynundaki dövmeye de hasta oLdum.. *
  6 -1 ... tucimania
 10. 10.
  (bkz: don demeyi unuttum)
  (bkz: ne desem inanirsin)

  gibi parcalarla gelecek vaadeden kadın vokal. simdilik.
  5 -1 ... amaaslihepiyiydi
 11. sıla gençoğlu Başlığındaki Önemli Entry'ler