1. 1.
    ingiltere'deki Rochester Üniversitesi, sık küfür edenlerin nazik insanlara oranla daha zeki olduğunu tespit etti. Buna göre küfür edenler hem zeka testlerinde daha yüksek puan alıyor, hem de sosyal zekası daha gelişmiş oluyor.

çok zeki olduğumu iddia etmiyorum. azıcık işte.
    hiç kimseyi siklemeden dalganıza bakacak kadar özgüven sahibi olan her insan küfreder.
    siz de içinizden küfredip dışınızdan efendi değil misiniz?
    ben direk amına koyar geçerim.

çünkü kimse sikimde değil.
    evet.
    1 -5 ... mavi gozlu kizlari severim
  2. 2.
    küfür asla zeka ile alakalı bir durum değildir.

davranış bilimleri açısından küfür eden çaresizlik, suçluluk, anlayamama, kıskançlık, yetersizlik (ki; bu elinden bir şey gelmeme olarak algılansa da anlama-analiz zorluğu çeken insanların başvurduğu bir tepkimedir. soruyu bilemeyip eheeheehe diye bilgisizliği gizlemek için yapılan gülme espri gibi) algılayın.

bu sırada küfür ile mizah (hele ki kara mizah... aslında mizah diye bir uygulama-alan da yok, nükte hiciv fıkra komedi vb tanımlar vardır.) ayrılmalıdır.
    her küfür hakaret değil, her hakaret küfür değil, her tanım aşağılama değil (örn: rücu şiiri) arada çok büyük farklılıklar vardır.

neyse, bu saatte kafa patlatmaya değmez, zaten anlayacak seviyede insan da yok.

küfür etmek zeka ile ilişkilendiren einstein, 150. nobel ödülünü alan rekor kıran adana'dan mısın?
    -1 ... thebiggraywolf
  3. 3.
    anlayacak seviyede insan yok yazmış bir de.
    amk üniversite araştırmasını kaynak gösteriyoruz.
    herif bir de efeleniyor.

he amk sensin.
    2 ... mavi gozlu kizlari severim
  4. 4.
    t.bu önerme onedio iq testlerinin bi tık üstüdür.
    1 ... kendinden utanan adam
  5. 5.
    Bence sık küfür eden adam zekidir her şeyin farkındadır olana bitene sövüyordur. Derdi tasası çok olan adam çok küfür eder.
    ... okunmusbarbunya08
  6. 6.
    Evet düzgün cümle kurmak yerine sürekli söven tipler daha zeki.

Dayak yedikten sonra küfrederek kaçan ezikler de çok zekidir.

ingilizler çok haklı teprik ettim.
    ... uzay muhtari
  7. 7.
    Ego gibi durmazsa küfürbaz haydo gibi olabiliyorum bazen evet normal insan zekasına göre daha iyi olabilirim ama aşırı üstün zeka olmadığımı belirtmek isterim.
    -1 ... pasifaktif
  8. 8.
    iyi de bundan bize ne hıammına goim, biz zeki insanlar değiliz hıammına. Aaaaa birden zekam geldi. Sövdüm diye galiba hıammına.
    ... nagam
  9. 9.
    ingiltere'deki rochester üniversitesi profesorlerinin ta amina koyayım o halde.
    1 ... yani herhalde sanirim galiba
  10. 10.
    yine birileri dolaylı olarak kendilerine "biz zekiyiz, bilimsel ispatı var len" diyor.
    1 -1 ... rasreas