1. 1.
    tarih: 4 eylül 2020 bugün itibariyle başlıyorum.

toplama-çıkarma işlemiyle başlayacağım umarım başarılı olurum.

entry zamanla editlenecek. başlığa yazan yazarlara ay ay içinde durumumu özel mesaj yoluyla bilgilendireceğim.
    ... ok optum by
  2. 2.
    Direkt işlem değil, kavramın kendisini kavramakla başlayın.
    Biz böyle anlatıyoruz, benimkiler zehir gibi.
    7 -3 ... oyretmenim
  3. 3.
    Yapılmayacak bir şey değil. istedikten sonra her şer olur.
    ... anaconde
  4. 4.
    sıfırdan matematik öğrenmek
    1 -2 ... picaroon
  5. 5.
    aklıma bizimkiler dizisini getirdi.

davut usta: 8 kere 8?
    galip: 8 kere 8... 88 amca.
    davut usta: tüüü, hayırsız.
    1 ... the outsider
  6. 7.
    sayılardan başlamak gerek, sonra basit cebir önce toplama çıkartma sonra çarpma ve bölme öğrenilmeli, ardından kerrat cetveli ezberlenmeli, daha sonra kümeler, kesirler, basit denklemler, iki bilinmeyenli denklemler, üstlü sayılar, köklü sayılar, mutlak değer, türev, integral, determinant, matris derken olayın bokunu çıkartmak lazım...
    6 -1 ... keshberfo
  7. 7.
    Bazen çok pişman oluyorum üniversitedeyken matematik kursu vermediğime. Çok iyi öğretirim matematiği.
    1 -4 ... alem duysun kral samsun
  8. 8.
    Bebesi ilkokul 1 e baslayan insanın yapacağı ameliye. Ilkokul bitene kadar sorun olmaz da ilerleyen yıllarda ben bu konuları unutmuşum diyebilirler.
    2 ... la loba
  9. 9.
    gereksizdir şu anlamda; yaparsınız, sıfırdan öğrenirsiniz zor değil. olay bu değil, eğer sınava falan hazırlanıyorsanız bilin ki bazen bilseniz de yapamıyorsunuz. en iyi örneği benim. matematikle aram hep iyiydi, ama kpss denilen saçmalık ötesi sınavda bütün konuları bilmeme rağmen, sayısını bile unuttuğum kadar soru bankaları bitirmeme rağmen yapamadım. aklın mantığın kabul etmeyeceği saçmalıkta problemler vardı ki bir yandan süre, bir yandan onları okuyup anlamakta güçlük çekme derken yine çuvalladım. yani başka faktörler de var burda. demek istediğim bazen bütün konuları bilmiş olmak bile yetmiyor ki kpss'de tek güvendiğim matematikti. ama bu bir bahane değil tabiki. hiç bilmiyorsanız başlayın, en azından sınavlarda başarılı olamasanız bile konuları öğrenmiş olursunuz. bir şey daha matematiğe bütüncül yaklaşın, tüm konular birbiriyle bağlantılıdır. konu atlamayın, hiçbir konu bir diğerinden bağımsız değil.
    4 ... bir gun mutlaka
  10. 10.
    öğretenin kabiliyetine göre seyir alacak durumdur.
    ... peacekeeper