1. 1.
    adana'da çekilen bir dizi. amatörce ve amatör ruhlu genç arkadaşlar tarafından çekiliyor.
    özellikle uyuşturucuya karşı güze tutumları var. adana'da uyuşturucuya karşı ciddi çalışmalar yapan alperen ocakları adana il başkanı cihat can kılınç'a ulaşabilirlerse ciddi destek ve fikirler alabilirler dediğim dizi.
    ben beğendim umarım daha da büyür.
    2 -1 ... armyofottoman
  2. 2.
    5'inci sınıf oyuncularla, hatta oyuncu değil adana'da sokaktan topladıkları özellikle güneydoğu kökenli ve topluma kazandırmak için oyunculuk yaptırılan kişilerce sürdürülen dizi.

Yönetmeni de yine aynı tipten sırf topluma kazandırmak için yönetmen yapılmış bir kişi.

Şaka gibi ama bu diziyi de izleyenlerin bu kafadan uzak olduklarını sanmıyorum. Varsa da kendinden şüphe etsin.
    6 -2 ... neflodi
  3. 3.
    Müptezel dizisi.

Nerde bu diziyi izleyen bir kavruk, vitaminsiz, yeşil derili var, kesin ya satmaktan ya almaktan kaydı var amk!
    5 -2 ... centurion
  4. 4.
    yayında ve yapımda emeği geçenlere hiçbir katkı vermemek adına youtube da gözüme sokulan fragmanını bile merak edip açıp izlemediğim dizi. hakkında yazılan olumlu yazılar bile bu diziye ön yargılı olmama yetti.
    1 ... vefik
  5. 5.
    Ercan Mehmet Erdem’in kaleminden çıkmış en başarısız senaryodur.
    1 ... abidal
  6. 6.
    Dizinin adı bi kere falso. Plaka numarasından dizi ismi belirlemek çok kıroca zaten.
    1 ... novalginn