1. 1.
  2002de bitmiş başrollerini mehmet aslantuğ ve arzum onanın oynadığı türk televizyon tarihinin hatrı sayılır dizilerindendir.
  3 -1 ... kml
 2. 2.
  ergen dönemimin baş tacı dizisi. arzum onana aşık olunur mehmet aslantuğ gibi romantik ve cool olunmaya çalışılırdı.
  6 ... registerlater
 3. 3.
  bu dizide görebileceğiniz tüm karakterler felsefi konuşurdu.günlük, herkesin konuşacağı türden konuşmaları hiç duyamazdık.özellikle mehmet aslantuğ'un babasını oynayan şahsın sözlerinden hayatın anlamı çıkarılabilirdi.
  7 ... uieat
 4. 4.
  (bkz: sedat yalçın)
  1 ... yasakani
 5. 5.
  ismi itibariyle insanda farklı çağrışımlar uyandıran dizidir. diziyi başından sonuna dek izlemişimdir fakat değil sıcak saat sıcak bir dakikalık bile görüntüye rastlamamışımdır. * * öte yandan bir duygu insanı sevgi pıtırcığı olarak iclal aydın'ın ilk kez televizyon dünyasında yerini almasına vesile olan dizidir.
  2 ... schenardi
 6. 6.
  (bkz: cehennem cevdet)
  1 ... cavo
 7. 7.
  an itibariyle televizyonda donen dizileri gorup gorup eskileri düşününce akla gelmezse olmaz dizilerdendir.

  "doğrusun cevat abi"
  2 ... darklove
 8. 8.
  ilk başta çok güzel bir şekilde izlenirken , sonlara doğru çok fana sıçmış , uyduruk karakterlerin olaya dahil olmasıyla fantastik bir görünüm kazanmış , kenan ışık'ın hayatımıza girmesine sebep olan dizi .
  1 ... cabbar
 9. 9.
  'görev tamamlandı yolcu, evine dönebilirsin.' sözünü aklıma kazımış dizi. ilk bölümleri gayet sürükleyici ve etkileyiciyken, sonradan batırmış dizi.
  4 ... kutupsal form
 10. 10.
  şiir gibi replikleriyle insanı yoran, konuşurken kasılan ve kısıklerle gözle bakan karakterlerle dolu eski bir türk dizisi. herşeye rağmen çok severek izlerdim diziyi.
  1 ... agama