1. 1.
    Yapmamanız gereken şeylerden biri arasındadır. Küçük bir gaz ayağına kendizi tutamayıp büyük yapabilirsiniz aman dikkat.
    -1 ... bilgisayar delisi
  2. 2.
    Heladaysanız sorun olmayacak olay.
    Salın gitsin gari.
    ... meyyus
  3. 3.
    bir anım depreşti bu başlığı görünce. 12'li yaşlardayım o zamanlar, dinozorlar çayırlarda koşuyor falan bir yıl siz hesap edin. babam arkadaşları ile halı saha maçına giderdi. beni de bazen izlemek için bazense oynayayım diye yanında götürürdü. tabi o zamanlar benden 30 yaş büyük insanlar olduğu için sahada kimseye sövüp, bağıramıyorum sıkıcı bir süreç oluyor benim için. kaleye geçtiğim günlerden biriydi, maçın son 5 dakikası falan olmalı ki kimsede mecal kalmamış herkes yürüyerek oynuyor. o sırada bizim takımın forveti ihsan amca kaleye doğru koşmaya başladı. adam karşı kalenin önünde gerçekleşen atağı bıraktı ve sol beke geldi. yavaş hareketlerle etrafında daire çizmeye başladı. sonrasında yorulmuş gibi yaparak malum pozisyonda çömeldi. ve aradan geçen saniyeler neticesinde bir patlama sesi geldi. ihsan amca içindeki kötülüğü dışarı çıkarmıştı ama aman yarabbi o nasıl bir ses. zeus sahaya şimşek fırlatsa daha az gürültü çıkardı. ilerideki atak, oyuncuların sınır ötesinden ülkemize bomba mı düştü dercesine gözlerle bizden tarafa bakmasıyla yarıda kesilmiş, ihsan amca hareketsiz kalmış ve ben hiçbir şey olmamış gibi davranmaya çalışırken kahkahayı patlaşmıştım.
    ne zaman alaturka tuvalete girsem bu anım gözümün önüne gelir, işimi göremez ve gülerek dışarı çıkarım. sizlerde lütfen bu pozu vererek bu işe kalkışmayınız efenim apollo 17 gibi yörüngeye kadar fırlayabilirsiniz. tavsiyedir.
    1 ... comolokko35
  4. 4.
    bokta çıkabilir...
    ... seyda silhe