1. 1.
  tuvaletteyken aklın daha iyi çalışmasından mütevellit ve özelikle misafirlikte yapılan eylem.. ulan sanki içerdekiler hiç sıçmıyorlar.. sanki içerdekiler musiki olsun diye açtığını sanıyorlar musluğu.
  5 -1 ... canlukgodard
 2. 2.
  öyle götler vardırki baraj kapağı açsan kar etmeyeceğinden hiç girişilmemesi gereken olaydır. yani zaten ev sakinleri için bildiktir o sesler.
  3 -1 ... barrel
 3. 3.
  ya da odadan çıkarken televizyonun sesini biraz daha açmak.
  ... basketcisezgin
 4. 4.
  götüne güvenemeyip, insanlara rezil olmamak ayağına yapılan eylemdir. hak verilesi bir eylemdir. *
  1 -1 ... acemiasik
 5. 5.
  sırf bu yüzden dünyada milyonlarca ton tatlı su boşa akmaktadır. bunu fark eden japonlar özellikler bayan tuvaletlerine, ( sanki sadece kadınlar osuruyor) düğmesine basıldığında sifon çekilmiş sesi veren bir cihaz yerleştirmiş bulunmaktalar.
  5 ... belfastchild
 6. 6.
  bazen sifonu çekerek de aynı absürd hassiyeti gösterten durumdur.
  1 ... dionysoss
 7. 7.
  osurmayayım sıçmayayım da içimde kalıp benim ağzıma mı sıçsın içimdeki? ne utanacağım? neden kafama takacağım? sizde takmayın. suyu açmaya falan gerek yok en kibar hatun bile çatur çutur sıçıyo. diye düşünmeme sebep olan hadise.
  valla lan. osurun bak hem de çok sesli. çok iyi oluyo.
  3 ... sokak lambalari sonmesin
 8. 8.
  eylemi yapan kişinin türk olduğuna kanıt gerekmez.
  ... depommesdeterre
 9. 9.
  Genellikle kendi evimizdeki tuvaletin dışındaki tuvaletlerde yapılan davranıştır. Özellikle mide bozuksa, üstüne üstlük çok kalabalık bir eve misafirliğe gittiyseniz ve tuvalet insanların oturduğu salonla göt göte ise bu hareketin yapılmasında hiç bir sakınca göremiyorum.
  ... petronas
 10. 10.
  sıçmak, insani bir ihtiyaç olduğundan musluk açma eylemi tamamen gereksizdir.
  ... le chatelier