1. 1.
  önceleri masum bir oyalanma durumu iken zamanla elinden kurtulamadığınız bir bağımlılık haline gelir.eğer hazırlıklı iseniz son bir haftanın dergi ve gazetelerini karıştırır,değilseniz bilimum deterjan hakkında hallice bilgi sahibi olursunuz.
  3 ... dukur
 2. 2.
  bulmaca çözmek de vazgecilesi değildir.
  ... hasnicktir
 3. 3.
  erkeklere has olan istek.genellemeler göz önünde bulundurulursa bir erkeğin tuvaletten çıkmasını beklemek, dışardaki insan için kabusla eşdeğerdir. o arada tvde bir dizi baştan sona izlenebilir veya yemek yiyip üstüne çay içilebilir; dışarıda şöyle bir gezilip gelinebilir. özellikle sonuncusu tercih edilmelidir çünkü kişi tuvalette o kadar uzun süre kalıyorsa, oradan bal, çiçek, parfüm kokularıyla çıkmayacaktır. (bkz: canını seven kaçsın) kendisi ise mutlu, okuduğu şeye odaklanmış olduğundan neler olup bittiğinin farkında bile olmayacaktır.
  ... mozambik tavsani
 4. 4.
  birşeyler yazmayı çok istediğim ama silip silip durduğum beni benden alan başlık.
  3 ... ireland
 5. 5.
  okunacak yazının yazarının freud olmasıyla bir bütünlük sağlamak mümkün olur zannımca.
  (bkz: anal dönem)
  ... laedri
 6. 6.
  bu alışkanlığa sahip bir insansanız -ki ben öyleyim- ve kendi mekanınızda değilseniz, tuvalete gidene kadar, bulunduğunuz yabancı mekanda dört dönüp, telaşla dergi, gazete, kitap vs... ararsınız. kötü bir durumdur.
  ... suzergecer
 7. 7.
  bunun için umumi tuvaletlere yazı yazanlar yardımcı olmaktadırlar..duvarda veya kapıda yazanlar bu isteği giderici niteliktedir
  2 ... sharlatan
 8. 8.
  playstation portable çiktiktan sonra başka şekilde dindirilebilen erkek genlerine işlemiş arzu.
  1 ... aksak tirtil
 9. 9.
  (bkz: can sikintisi)
  ... kultursuz dinazor
 10. 10.
  (bkz: sıçarken sigara içme isteği)
  ... wers