1. 1.
  başıma gelen bilim kurgu hikayelerinde bile rastlanılmayacak kadar ilginç, enteresan, fantastik olay.
  şöyleki; öncelikle size burda nasıl sıçtığımızı anlatacak değiliz. sonuçta aile olarak okuyan belli elit kimselere örnek oluyoruz. o yüzdendir ki konuşmalarımıza söylemek istediklerimize dikkat edip 10 düşünüp 1 yazarak konuşmak en doğrusudur diye düşünüyorum. hülasa ok yaydan çıktığı andan itibaren geri dönüş olmayacağı için hayaller aleminde gezmenin bir manası yok.
  bu ufak bilgilendirmeden sonra konumuza dönersek şayet olaylar silsilesi şöyle arz etmektedir efenim.

  malumunuz biz erkekler kızlar gibi pembe renk kakamız olmadığı halde onlar gibi sıçtığımız bir gerçek. bu gerçeğin arkasına saklanmadan ve sığınmadan rahatça sıçabilmek için girdiğim tuvalette delikleri tutturabilmek için verdiğim yoğun çaba meyvelerini vermiş olacak ki beyin hücrelerime kan pompalanması bittabi haliyle o melun olay gerçekleşmesi beni bu yazıyı yazmama neden oldu efenim. tabi inanmak istemeyenler olabilir aramızda, sorun değil. elimde sıçarken düşündüğüne dair kanıtlarım var isteyene atabilirim.. bu ayıp birşey değil sonuçta burda HEP birlikte bir aile gibiyiz gizlim saklım yoktur. sonuçta sözlükte kim kiminle, kimin eli kimin pipisinde karman çorman olmuş vaziyette.
  konumuza kaldığımız yerden devam etmek gerekilirse şayet anlatmak istediğim olay tamda burda cereyan ediyor. efenim beynime nasıl bir kan pompalandıysa evde 2 yaşındaki kardeşim için alıp oynadığım legolarımın üst üste konulursa büyük bir kule gibi yüksek olabileceği fikri beni benden aldı.
  bu fikri sizinle paylaşıp nasıl bir akla sahip olduğumuzu sizlerinde bilmesini idrak etmenizi sağlamak istedim.
  sizlerinde böyle macera dolu hikayeleriniz varsa burda paylaşıp bizleri bilgilendirip zihnimizde bir ışık yakarsanız sizlere çok minnettar oluruz.
  şimdiden beni dinlediğiniz için sizlere çok teşekkür ederim. sevgi ve saygılarımı sizlere fışkırtırım.
  1 -1 ... daga surten davsan
 2. 2.
  (bkz: icat çıkarma)
  ... judas
 3. 3.
  türkün aklı başına ya kaçarken ya sıçarken gelirmiş derler.
  1 ... hayta38
 4. 4.
  (bkz: götünden element uydurmak)
  ... lagavulinvebazlama
 5. 5.
  teflon : çomarkopter'i öyle bulmuştum. şu borla çalışan havada, karada , denizde giden kopter var ya o işte.
  ... teflon
 6. 6.
  icat çıkarmak.
  1 ... daga surten davsan