1. 1.
    Sütyensiz gezmeyen namuslu Kemalist kızdır. Ya hiç olmasaydı?
    6 -4 ... saglicakla kalin ve damarli
  2. 2.
    Tahrik olma amk. Ben senin oruç tutmandan tahrik oluyor muyum ? Bunlar böyle işte iradesizlik en büyük özellikleri.
    8 -5 ... motorlari maviliklere
  3. 3.
    ne olursa olsun sütyen askısı görünen kız beni tahrik eder. varsa öyle biri yazsın. lan yakışıklıyım ya kendime göre bir havam var en azından. fuck buddy bulmak zorlaştı arkadaş liseden sonra. mağdurum. üniversitede bile işler kesattı bıraktım o yüzden.
    edit: eksileyin sizi gidi pis yobazlar. o kız medeni cesarete sahip biri ve bana özel mesaj atacak. attığında burada attı demeyeceğim.
    edit2: yazmayacağım dedim ama çirkin pislikler çatlasın diye diyorum. aranan kan bulundu.
    1 -7 ... atid
  4. 4.
    Karalamadır.

Ulan bıktık sizin bu her boktan tahrik olmanızdan. Bu nasıl bir geri kafalılık, nasıl bir yobazlık aklım hayalim almıyor. Beyin vermiş Rabbim. Kullanın. Kötü konuşturmayın adamı lan!
    10 -2 ... lennykereviz
  5. 5.
    inandığını iddia ettiği dinin "cehennem" vaadinden tahrik olmayan sahte dincilerin sanrısı olan kızdır. madem inanıyorsun bre gafil bakmayacaksın tahrik de olmayacaksın. ama yalandan inanıyorsan bakarsın öyle o pis beyninde tahrik de olursun başka neler neler olursun kim bilir..
    4 ... mel mel bakan gibson
  6. 6.
    Iyice mala bagladiniz amk.
    1 ... karton toplayan cocuk
  7. 7.
    orucu neden tutuyorsun sanıyorsun? kardeşim oruç tutuyorsan iradene hakim olacaksın öyle millete suç atmakla olmuyor ben de oruç tutuyorum burada da açık giyiniyorlar ama orucun amacı olan irademe hakim olmayı başarıyorum. allah tesettürü sadece kadına değil , erkeğin göz kapağına da vermiş.
    1 ... major league horse
  8. 8.
    parkta sikişen turbanlıdan evladır...
    ... annunaki
  9. 9.
    Sütyen askısından tahrik olan yazarın beyanı.
    ... karamasarim ki ben
  10. 10.
    uzun elbisesinin altından her şeyi gözüken türbanlıdan evladır.
    sütyen askısı görünen kemalist kız
    2 ... cerasus