1. 1.
    içinde bulunduğum durumdur.
    Ölmesek bari.

Edit: vegan ya da vejetaryen olmaya çalışmıyorum ki. Sadece canım istemiyor. Yesem de ayda yılda bir tüketiyorum.
    Çok yorgunum be.
    1 -1 ... kedila
  2. 2.
    (bkz: ölmeme challenge)
    ... endless pain
  3. 3.
    (bkz: et balık kelle bunlar yenir elle)
    1 ... judas
  4. 4.
    Ot gibi yaşamak tabirinin tam kaşılığı.

Sıçtırtmayın veganınıza. O kuzu pirzola yenecek aga.
    1 -1 ... frekans
  5. 5.
    hadi et balık tavuk tamam, yumurta da bir yere kadar anladım ama yoğurt ve süt neden yenmez diye düşündüren olay. vegan olabilirsin tercihtir de süt ve yoğurt gerçekten çok saçma geliyor.
    1 -2 ... tuiran kouma
  6. 6.
    birebir aynı diyetle beslenen iki kişiden haftada bir kez balık yiyen mi daha sağlıklı olur yoksa yemiyen mi? 18 yaşıdan sonra hiç süt içmemiş bir kadında mı kemik erimesi daha olasıdır yoksa içinde mi? vegan diyet çok sağlılıkdır söylemi bir safsatadır. evet dikkatli beslenirsen vegan olarakta sağlık sorunlarından kaçınabilirsin ama bu vegan olmayan ve düzenli beslenenlerden daha sağlıksız beslendiğin gerçeğini değiştirmez. kararında tüketilen balın faydalarını yazmıyorum bile.
    -1 ... gamzedeyim deva bulmam
  7. 7.
    b12 vurdurmak gerek derhal gidin vurdurun.
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  8. 8.
    Ee ne kaldı geriye. Zaten beslenme şekli bu öğünlerle oluyor. bunlar yoksa ne yapacaz Dağlarda ot mu kemirecez.
    1 ... kale3112
  9. 9.
    ileri zmanda direnci olmayan bünyesi zayıf hastalıklara davetiye çıkaran bir insan olsa gerek .
    ... ayinyirmialtisiidi