1. .
  bir k.maraşlı olarak beni derin düşüncelere salan sual.
  evet yıllar önce p.ç fransızların elinden k.maraş ve civar illeri kurtaran sütçü imamın çektigi silah ve akabinde başlatılan ayaklanma olmuştur. gelin görünkü bugün yan yana düşmana karşı duran halk çarşaf derdine düşmüş birbirine girmiş durumda sütçü imam biz bu vatanı bunlar içinmi kurtartık derdi kesin. sızlamıştır şimdi kemikleri nasıl sızlamasın bir zamanlar vatanını kurtarmak için yan yana olan halk şimdi birbirini yiyor. peki ne yapardı sütçü imam şöyle alır eline bir degnek yer misin yemezmisin mi derdi, belkide çünkü kavga edenlere onun torunları sayılırdı . kavga ne içindi laik türkiye için iyide ülkeye şeriat getiren yok ki, insanların en tabi hakkıdır giyinmek tarzları istedikleri gibi giyinirler .

  yazık mı etti ne sütçü imam acaba ayaklanmayı başlatmasaydı da türkleri dünyadan silselermiyid hem böyle daha iyi olurdu hiç degilse bunları görmezdik.
  3 -1 ... jack oneal
 2. .
  Kurtuluş savaşında çarşaflı bir kadına tacizde bulunduğu için ilk kurşunu Fransız askerlerine sıkan Sütçü imam, otobüste kendi kadınlarına ford yapan vatandaşlarını görseydi ne yaparsa onu yapardı heralde. Devir değişmiş derdi sanırım.
  2 -1 ... jacksparrow
 3. .
  Sütcü imam hüseyin üzmez`i, "helal faiz" kombassancilarini, seyh olup ceyrek yasinda türbanli citirlari skenleri, trt ye yayilanlari vursun, ben carsafllari yeniden dikerim yorulmayin siz.

  Düzenleme:

  Nesini kötüledin mesaj at da söyle, korkak!
  3 -1 ... illuminasyon