1. 1.
  genellikle haydar dümen'e soru sorası gelenler familyasından insanların yaptığı eylemdir.
  her ne kadar akla mantığa aykırı bir iş olsa da, soru sıklığından korkarım ki çok yaygın bir eylem olmaya başlamıştır.
  aynı zamanda tam yapılış şekli halen gizemini korumaktadır. bu kadar yaygın bir eylem olup gizemini koruyabilen kaç olay daha vardır ki?!
  (bkz: geçen bir arkadaşla sürtünme yoluyla ilişkiye giriyoruz)
  ee tamam da kardeşim benim bugüne dek edindiğim gerek teorik bilgi gerek pratik tecrübeyle sabittir ki bahsedilen eylemde sürtünme zaten olmazsa olmazdır. sürtünmeden girebileceğin tek ilişki saatine 50lira verdiğin ilişkilerdir zalnımca. onun da sebebi normal piyasası 100lira'dan açan bkt* ekonomisinde piyasayı kırarak müşteri portföyü edinmeye çalışan emekçiyle yaptığın içindir. kullanıldıkça kullanılmıştır, artık sen sırıksız sırıkla da atlasan onun umrunda olmayacaktır. bu şartlarda sürtünme varla yok arası olabilir, ancak yine de halkın kafası karışmıştır bir kere...
  (bkz: et ete değecek agaa)
  19 -3 ... hasoly
 2. 2.
  (bkz: mastürbasyon)
  3 ... timoshcuk
 3. 3.
  (bkz: fordculuk)
  4 ... koolcat
 4. 4.
  yaptım ordan biliyorum. genel anlamda iç çamaşırı çıkarılmadan sürttürme olayıdır (ben burnumu sürterim aga o da ilişki derseniz.. derseniz.. çık git lan!) neyse efenim. ilginç yanı kız kısmısının yeri geldiğinde zevkten uçtuğu erkek kısmısının da '' ne zaman sokacam lannnn!! '' diyerekten kerkindiği activity. çok sexy bulduğum bir eylemdir ayrıca nedense. neden ben de bilmiyorum. böyle ıslak.. neyse öhmm. bu başlığı google da aratıp ta bu satırları okuyacak olan onbinlerce ergene sesleniyorum : kızım hamile değilsin,kızlığın da bu nedenle bozulmadı. şş pileyboy.. sen sen ordaki.. sorun yok fordlamaya devam.
  17 -6 ... son of light
 5. 5.
  (bkz: fırça atmak) penisi (sik), vajinaya (am), sokmadan tatmin elde etme (randıman alma) çabasıdır. Penisin başı vajina dudakları arasına yerleştirilir, ileri geri hareketerle zevk almaya çalışılır. Tam bir tatmin sağlamasada hatunu olaya ısındırmak için iyi bir yöntemdir.
  5 -1 ... abazan hatun
 6. 6.
  (bkz: millet ateşi buldu biz hala sürtünme kuvvetindeyiz)
  7 ... durlanbelkibudabirlegendir
 7. 7.
  (#7555226)
  2 ... muhterem fil
 8. 8.
  hatun kişinin fazlasıyla zevk almasına rağmen erkişinin cinsel organında tahrişe sebep olan ilişki türüdür. bekareti koruma maksatlı uygulanır ve bekaretin beyinde olduğu gerçeğini algılamama sebep olmuştur.
  15 -2 ... defrayheld
 9. 9.
  kinetik eneji üretimine sebep olur , lise çağlarında ki abazanlıkla yapılırsa korkunç bel ağrsı sebebidir .

  (bkz: benim evcil bel ağrılarım oldu)
  2 ... telzimba
 10. 10.
  bir yangın tüpü gerektirir... hayır hayır söndürmek için..
  2 ... demlik poseti