1. 1.
    Kadınlar gününe özel bir şarkı yapmış khontkar. Kutluyorum.

https://youtu.be/Lt1905FNamg
    5 -6 ... liberter sosyalist
  2. 2.
    başarılı olmuş. başarılarının devamını silkeyim.
    4 -2 ... liveordie
  3. 3.
    Ana burna bak. Konuşan burun.

Yarın orda burda sanatım anlaşılmadı da der bu burun.

Edit: bu burundan kasacağım prim bu burnu savunan güruha girsin. Evvet.
    6 -2 ... milimlik
  4. 4.
    şarkı kadınlar gününde değil, 14 şubat'ta çıkmış. spotify'a atmış. spotify'ı olmayan fakirler geçen gün youtube'a atıldı diye kadınlar gününe bağlıyor olayı. spotify'ı olup kadınlar gününe bağlayanlar da üzerinden feminizm kasacak, kastıkları duyara malzeme edecek bir şey arıyor.

onun dışında şarkıyı beğenmedim. şarkının şarkılığını istediğiniz kadar eleştirebilirsiniz zaten. ama salak salak 1 ay önce çıkmış şarkıyı kadınlar gününde cıkmısss zart zurt diye yorumlamayınız.
    2 -1 ... ne alakasi var oglum
  5. 5.
    the weeknd: pussy so good

türk kızları: mmmmhh ıslandım.

khontkar: sürtüğe bak

türk kızları: amına kodumun evladı burnunu şeklini şemalini sikiyim senin.
    9 -1 ... ne alakasi var oglum
  6. 6.
    Daha kötüsünü dinlememiştim.
    3 ... 7evde7ses
  7. 7.
    Şarkı kötü, kadınlar günüyle alakalı kasıtlı bir durum da yok ortada ama linç muhabbetine karşı arkasındayım bu kekonun.

Kadın haklarınızı silkeyim. Az çeneniz kapansın.
    1 -3 ... vaslinla da dinmez
  8. 8.
    Her şeyi geçtim. Ses kötü, söz kötü, müzik kötü, tip kötü. Saç rengi güzel. Burun dikkat çekici. Bunu beğenerek dinleyen de ne bileyim...
    1 ... mastor
  9. 9.
    Çok amerikansın amk malı.
    1 -1 ... kurtcebe noyan
  10. 10.
    Şarkının sözleri leş, adamın sesi leş, hadi nakaratı hoş o kendini dinletiyor desen o da yok. zaten sanatsal hiçbir şey yok ortada üstüne kadınları aşağılıyor göt lalesi. Dinleyene de bu tip şarkıyı sevene de saygı duymuyorum sizin vizyonunuza sokayım.
    9 -1 ... muhalifbiri