bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    leblebi tozunun kolay sahip olunduğu sürpriz yumurtanın lükse kaçtığı çocukluktur.
    37 -2 ... leftist mevlana
  2. 2.
    doksanlarda yaşanmış çocukluktur. öyle ki; on kinder sürprizin bir gümüş takı seti ile aynı fiyat (10 milyon lira) olduğunu görmüştür bu bünye.
    21 ... nesspel
  3. 3.
    paranın gücünü erken öğrendiğiniz çocukluktur.
    7 ... leftist mevlana
  4. 4.
    bir zamanlar sadece şehirde sayısı biri ikiyi geçmeyen büyük marketlerde bulunabilen pahallı yumurta. varlığından haberdardık ama pek alamazdık. 90 larda çocuk olmak
    2 -1 ... sentinel prime
  5. 5.
    her şeyin ucuz, her hazzın kolay ulaşılabilir/tüketilebilir olduğu çocukluktan kötü değildir. hiçbir uzaktan kumandalı arabayı, bozuk rulmanlar ile kendi yaptığım tahta arabaya değişmezdim.
    6 -1 ... sidarta
  6. 6.
    işe yaramaz, adi, plastik oyuncaklara çikolatası için para verilmediği cocukluktur.
    1 -1 ... longestday
  7. 7.
    annemle markete gittiğimde hep maaşta alırız deyipte babamın emekliliği gelmişti o sürpriz yumurtayı alıncaya kadar; ülen ne bok çocukluk yaşamışım...
    2 ... levvame
  8. 8.
    haftada bir yaşanan mutluluktur. Almanya' da akrabası olanların farklı farklı kinder çikolatalar yiyip biraz hava attığı, daha şanslı olduğu çocukluktur. Kinder maxi' lerin, pinguilerin olmadığı çocukluktur. içinden acaba nasıl bir oyuncak çıkacak diye merak ettiğimiz, ülker' in misilleme yapıp toto' yu çıkardığı çocukluktur.
    2 ... asilgokturklu
  9. 9.
    Hep almak istediğim ama cebimde 50 bin dışında paramın olmadığı çocukluğumun eziklik dönemlerini yaşatan saçmalık. 90'lı yıllarda çocuk olanların içinde ukte olarak kalmıştır ah ah eski günlere döndüm yine...
    1 ... nick garret
  10. 10.
    sene 80 lerdir efendim.

vardı o zaman başladı. ben biliyorum yav.
    1 -1 ... tangopower