1. 1.
  Cevabını bilmediğim konudur, belki aydınlatırlar diye açılmış bi başlıktır, ne olcaksınız abi? Uludağ sözlük nickinizle parti başkanı ya da içişleri bakanı mı olacaksınız?

  Ya da

  "burda böyle benden bir efsane doğacak, ve herkes "kim bu nickin sahibi, kim bu nickin sahibi" derken ben götüm götüm kendi partimi kurcağım ya da desteklediğim partinin kabinesine gireceğim. işte o zaman bana eksi verenlerin hepsi göt olacaklar, sonra genç bakış'ta ne zorluklarla entry girdiğimi fakat asla yılmadığımı, yıldırılamadığımı anlatacağım, iyice kahramanlaşacağım.. ve bir anda nickimi açıklayacağım! işte o anda herkes "uludağ sözlükteki o müthiş politik entryleri giren, o muazzam politik başlıkları açan eli, çükü, heryeri öpülesi adam buymuş, vay canına dehşet-ül vahşet de bi karizması varmış" diyecek.. Evet bu! bu bu.. daha çok siyasi entry, daha çok siyasi başlık."

  bu mu la?
  2 -3 ... marjinal guru
 2. 2.
  "serkan abi ne olacak bu memleketin hali?" klişesini her tür sosyal asosyal medya dergi bilim vs. üzerinden devam ettirme çabasıdır. sorsan ulusal kanalların ana haber bültenlerinin sadece son 10 dk lik magazin paparazzi ve söz konusu kanalda haberlerden sonra başlayacak olan öyle böyle bir geçer zaman bilmemnesi dizisinin fragmanını izlemektedir. fikirsiz beyanat vermektir.
  ... elizabeth swann