1. 1.
  aciip iticidir farkinda degildir.anlattikça anlatir susmak bilmez.kalkip gitmek istersin ayip olur yapamazsin.mecburen dinlersin.söversin içinden banane lan banane yaa dersin.gidin ne yasiosaniz yasayin dimi ne gerek var herkese reklam yapmaya yahu.
  2 -1 ... orko
 2. 2.
  bahsedeceği vakti sevgilisiyle geçirse de biz de kurtulsak o da düşüncelerine sevk eder.
  7 ... misskin
 3. 3.
  (bkz: görmemişin sevgilisi olmuş)
  4 -1 ... dibi dibi rek
 4. 4.
  mutluluk, aşk, umut, gelecek garantisi, hede, hödö... bir sürü sebeple yapılabilir. çoğunlukla olumlu şekilde yapıldığı için de fazla umursanmaz. sonuçta arkadaşsanız bu kızla, onun mutluluğu güzeldir, sizi de mutlu eder bir arkadaş olarak.

  ancaaaak, burada bir nokta var ki, beni cidden rahatsız ediyor. bu da sürekli sevgilisini şikayet eden kızdır. bir gün görüşürsünüz "ya hüsnü çok kırıcı", ertesi gün görüşürsünüz "ya hüsnü yok öküz", öbür gün "hayvan bu hüsnü". lan yeter. ne zaman görüşsek hüsnü'nün aldığı kötü sıfatlardan tiksindim. hayır yani ne zaman görüştükleri de belli değil, her gün görüşüyoruz hep yalnız. ne tür bir öküz bu uzaktan bile yapabiliyor işini anlayamadım. asıl noktaya gelirsek, madem bu adam öküz, hayvan, anlayışsız, niye sevgilin senin? biri artık bunu sormalı. madem bu huyları hoş değil ayrıl amk. ha yok onu seviyorsan madem, anlatma amk, görmezden gel. aşk bunu gerektirmez mi kuzum ?

  sözüm size bu tip davranan kızlar, lütfen arkadaşlarınıza yapmayın bunu. daha önemlisi de kendinize yapmayın. aşk ile kandırırken kendinizi, hayvanlara tahammül etmeye çalışmayın, aşksa da bir yere kadar yani.
  -1 ... alismadik gotte duran don
 5. 5.
  ayrılsalar diye dua ettirirler. yeter artık ama dersiniz. bu ne ya dersiniz. elinize kağıt kalem verilse gözü kapalı arkadaşın sevgilisini tanımlarsınız. bu kadarı da fazladır.*
  2 ... parantez
 6. 6.
  tanıştıkları her erkeği zihninde sevgili olarak algılayan,bunu anlatarak prim kazandığını zanneden ve insanın kendileriyle konuşurken acaba söz ne zaman sevgililerine(!) gelecek diye düşünmeden edemediği cici kızlardır.
  ... otto
 7. 7.
  (bkz: 150 gram oğlu olmuş gitmiş ismini gürbüz koymuş)
  ... kutukutupense
 8. 8.
  ilk defa bir sevgilisi olmuş olması muhtemel kızdır.
  3 ... antisocial
 9. 9.
  - sevgilim berkecanında var bu boxerlardan.
  - aaa sevgilim berkecanınki de bu kadar.
  - o da böyle üstüme çıkardı.
  - onun onun sigarasıda kısa parlıament.
  4 -2 ... ultractor
 10. 10.
  uzunca bir zamandan sonra sevgili bulabilmeye erişmiş, kız kurusu olmanın eşiğinden dönmüş bundan mütevellit her lafta sevgilisini anmassa, sevgilisinin olması durumunun hakkını veremediğini düşünerek ruhsal dengesini bozabilir.
  aynı zamanda karşısındaki kızı çatlatma eğilimi içersindedir ki bu da ona büyük bir haz verir.
  ... chatlak