1. 1.
  Menapoza girincede sürekli ateş bastığından bahsedecektir.
  ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 2. 2.
  Ne regl muhabbetiymiş bitmedi bir türlü. Yok nereye baksam çikolata çeşmesi görüyorum yok bulutlarda yüzüyorum yok pasta olsa şöyle yerim böyle yutarım. Bir de ağrı muhabbetleri var özellikle twitter fenoları zevk alıyor resmen. bir ay boyunca regl olsak da 2-3 ağrı twiti atsak diye bekliyor istemem yan cebime koycular.
  1 -1 ... yamuk nickli yazar
 3. 3.
  Kandıracaktır.
  ... mr forever happy
 4. 4.
  sürekli bahsediyorsa bir doktora gitmesi gereken kadın. 20 günde birden sık olursa bir sorun var demek oluyor. ya da sizin beyinler yanmış.
  ... doctorsleep
 5. 5.
  sevişme esnasında "anavatan kan ağlıyor" diyerek regl olduğunu söyleyip partnerini üzen, 3 gün sonra elinde tuzlukla erkeğine koşarken almış olduğu "baba yorgun" cevabıyla derin hüzünlere düşen kadındır.
  ... zorozorororozorozorororororo
 6. 6.
  siz küçücük hasta olduğunuzda annenizin eşinizin ayağınıza hizmet etmesini bekliyorsunuz. bizden kan geliyor kan bırak da ballandıralım. çikolata da yeriz pasta da yeriz beyninizi de yeriz regliz regliz diye. o sancılar hele öf, mükemmel bir ağrı böyle bir şey yok. müptezeli oluyorsun ağrıdan karnın uyuşuyor o derece. miden bulanıyor, sindirim sistemin bozuluyor, sürekli aşeriyorsun ateş de cabası. ağrı kesici falan hikaye o ağrıya hiçbir şekilde çözüm yok. böyle herkesi boğasın öldüresin geliyor, duvarlar üstüne üstüne geliyor sanki. en küçük tartışmayı sinirlenip kavgaya çeviriyorsun. her şeye alınıyorsun ağlıyorsun. bir de diyorsunuz ki abartmayın. hadi canım, ne abartması. abartılacak ne var ki bunda (!)

  edit; her kadında aynı değil bu ayyaşlar. ben kendiminkileri yazdım hastanelik olacak duruma geliyorum. başkasında nasıl olur bilemem.
  2 -5 ... angel of the hell
 7. 7.
  ilgi manyağı bir kezbandır.
  ... peder alberto
 8. 8.
  muhmetelen 9 aylık hamilelik sürecinde de her gün hamile olduğundan söz edecek kadındır.
  5 ... bir delinin gozyaslari
 9. 9.
  artık kendini tanıması gereken kadındır. bu sensin kardeşim, kadın olmak böyle bir şey yani, öğren, kabullen artık.

  ağlayıp sızlanarak nereye varmak istiyorsun? kim ne yapabilir böyle bir durumda?

  bu kadınların her işi ayrı seremoni arkadaş.
  2 -2 ... lucius vorenuss