1. 1.
    bunaltırlar. bayanların nefret ettikleri tiplerdir. sürekli para hesabı yapıp yarını düşünerek hayatı zehir ederler.
    3 -7 ... aybanuu
  2. 2.
    (bkz: #17720082)
    2 -1 ... rod ve koni
  3. 3.
    bankada gişe memuru olarak çalışan erkektir.
    1 ... ultraviyole
  4. 4.
    her buluşmada hesabı ödeyen erkektir. sevgilisi bir gün olsun elini cebine atmadığından para hesabı yapmak zorunda kalır.
    3 -1 ... cok cahilsin keske silik yesen
  5. 5.
    Tutumlu ve tutarli erkeklerdir. Siz bayanlar her ne kadar rahatsiz olsanizda zamani gelince boyle bir erkege cok ihtiyac duyucaksiniz demedi demeyin.
    3 ... cop adam
  6. 6.
    parasını ortalığa saçan erkekten daha iyi.
    6 -1 ... essy
  7. 7.
    para hesabı yapan erkek ile değiştirilmesi daha iyi olacaktır.

Bu konudaki süreklilik, o kişiyle birlikte sürülen hayattan keyif alma konusunda problemler yaratabilecektir.
    ... citius altius fortius
  8. 8.
    Bu başlık resmen benim birader ya.

Adam sürekli para konuşuyor.

Hep Bi hesap kitap peşinde.
    ... nokwey
  9. 9.
    muhasebeci veya benzer bir nedenle degilse, ya parasi yoktur ya da varsa net cimridir.
    3 ... jardani jovonovich
  10. 10.
    kısa vadede kar ettiğini sanan ancak doğru bir çizgiyi tutturamadığı takdirde eninde sonunda kayıp verecek erkektir. bir şey ısmarlamaktan imtina edip cebinizde bıraktığınız üç kuruş sizi zengin etmeyeceği gibi ortak ödemeyi teklif eden kızın teklifini reddedip tüm adisyonları toplayıp usain bolt edasıyla kasaya koşmak da sizi daha erkek yapmaz. kimse size paranızı ota boka savurun demiyor. burada kilit nokta dengedir. kız hesabın yarısını ödemeyi teklif mi etti? bırakın ödesin. zaten size değer veriyorsa bunu dert etmeyecektir. ediyorsa da bir golddiggerdan kurtulmuş olursunuz. Zaten iki çay ısmarlayınca kendinizi Allah sanıyorsunuz. Size bir şey ısmarlatıp elinize malzeme verecek kızın da akıl sağlığından şüphe ederim. paraya olan tavrınız maalesef ki karakterinizi direkt olarak ele veren unsurlardan biri. paranın gücünü kullanmayı bilen erkek başarılı erkektir. bakın çok harcayan ya da pintilik eden demiyorum o gücü iyi yöneten diyorum. yoksa gözü gönlü bol olduğu için yolunan da var, iki kuruşun hesabını yaptığı için iyice iticileşen de.
    4 ... serrano